Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii otázky před hacknutím


Archer

Otázka

Zdravím,

chtěl bych hacknout svoje Wii, ale mám pár nebo spíš hromadu dotazů :cheesygrin:

Budu moc vděčný za pomoc :roll:

Chtěl bych se zeptat zda je tu lepší druh hacku než softmod.

Potom bych se tě chtěl zeptat, zda jdou hacknout opravdu všechna Wiička, protože jsem někde četl něco o nějakém kódu na štítku a upřímně mě to trochu děsí.

Moje poslední otázka se týká updatu. Je mi jasné, že v průběhu života konzole vycházel novější software/firmware, který opravoval chyby a přinášel nové funkce. Chtěl bych se zeptat, zda je možné Wiičko updatovat na poslední verzi a pak hacknout nebo to musí mít nějaký určitý typ firmwaru. V souvislosti s touhle otázkou mám vlastně ještě jednu. Týká se to patchování her. Je možné opatchovat hru na hacknutém Wiičku? Protože jsem četl, že například u CoD MW3 pro Wii je v základní verzi lag u střílení, který je opraven patchem, který se ale musí stáhnout.

Moc díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Softmod je imho nejjednodušší způsob hacku wii a navíc je zdarma, samozřejmě pokud se ti povede :-)

Jinak já ted dělal sotfmod na 2Wii, jedno bylo několik let staré US verze, druhé úplně nové kupované v čechách a u obou šlo všechno jak po másle. Teda až na pár drobností, jako problém s ovladačem, který byl nový s zabudovaným wii motion +.

S patchováním her ti neporadím, ale pokud chceš hrát CoD tak si radši kup Xbox, nebo PC:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox mám a ntb taky jen to na tom Wiičku nevypadalo tak úplně špatně s tim pohybovym ovládáním. :D

Moc díky za tip. :)

Ukázalo se, že Wiičko co mám doma už je hacknutý jen musím zjistit jak upravovat iso hry aby mi je to přečetlo protože samotný nakopírování očividně nestačí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu