Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock DLC - možnost vypnutí Vital chambers


Umberto

Recommended Posts

Vím že už to asi nikdo nehraje, ale i tak se zeptám, bohužel nejsem schopen DLC stáhnout a ani ve hře není možnost připojení k Marketplacu...proto nejdou udělat ajchy , které s tím souvisí. Vyzkoušel jsem to co psaly na netu použít nový profil, ale stejně mi to možnost stažení DLC nenabídlo. Nevíte někdo co s tím??? Nebo jestli by se dalo DLCstáhnout samostatně a třeba přes flashku to dát do xka???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebyl ten achievement jen o tom, že prostě nesmíš vlastně umřít a za celou hru tedy Vita chamber využít ? ... Přece jen už to je chvíle co jsem to hrál, ale podle mě snad nebylo nutno stahovat DLC kvůli tomu. ... Navíc pokud nemáš to DLC stažený, tak hra sama o sobě achivementy na něj vázané v sobě nemá. Ty se přidají až po tom co nadetekuje na disku uložený DLC, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achievement "Brass Ball" se opravdu objevil až po instalování DLC "Ryan Industries Plasmids and Tonics".

K otázce, proč nejde... Máš update? Bez něho DLC nefunguje. Fakt netuším, zda se dá k Marketu připojit ve hře, ale mimo hru by to snad jít mělo (pokud nemáš zakázaný Live, nebo jiný problém s připojením). Můžeš stáhnout DLC takkhle?

Btw: teď jsem se ještě dočetl, že DLC je k dispozici pouze na Americkém Marketu, zkus to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám originálku a live zakázaný nemám a ani nemám flashlej xbox, ajchy otevřené mám protože kdysi jsem si dlcčko stáhnul ale potom zřejmě omilem vymazal. A máš pravdu protože na českým marketlacu to v nabídce není...Ještě mám otázku, jak se dostanu ma americkej marketplace??? stačí přepnout lokaci konzole na USA???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu