Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VIDEA V PSP


Igraczegh

Otázka

Cafko...takze mam psp firmware 1.5 ale 90 percent casu mam devhookom emulovany 2.71...problem mam v tom ze ked som si zkonvertoval 700 megove video Fast and Furious 2 v PSP video 9 tak to malo potom 1,2 giga...to je velmi vela...nechcem aby mi to zaberalo tak vela na pamatovke...existuje nejaky sposob ako by som mohol zkonvertovat video tak aby malo dobru kvalitu a aby nezaberalo tak vela na karte?...dakujem velmi pekne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pouzivam PSPvideo9 a pokud konvertuju ve AVC misto SP,tak si muzu dovolit pouzit mensi datovy tok bez ztraty kvality jako u SP a tim i usetrim misto.Ve vysledku se mi vejde dvou hodinovy film do 400Mb.

Dva az tri filmy v prijatelne kvalite se 128kb zvukem naprosto zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cafko...takze mam psp firmware 1.5 ale 90 percent casu mam devhookom emulovany 2.71...problem mam v tom ze ked som si zkonvertoval 700 megove video Fast and Furious 2 v PSP video 9 tak to malo potom 1,2 giga...to je velmi vela...nechcem aby mi to zaberalo tak vela na pamatovke...existuje nejaky sposob ako by som mohol zkonvertovat video tak aby malo dobru kvalitu a aby nezaberalo tak vela na karte?...dakujem velmi pekne....

Já filmy z PC formátů převádím taky v PSP Video 9 a protože mi stačí jeden film (druhej den tam klidně hodim jinej), nastavení mám AVC 768kb/s (je to nejvyšší doporučenej datovej tok) a dvouhodinovej film se mi vleze do 700MB bez problému i se 128kb/s zvukem. nevím, jak jsi z toho dostal 1.2 GB :shock: . A na převod z DVD používám ConeDVD Mobile :wink: .

Jinak ta kvalita záleží i na zdrojovým videu, jestli není nic moc, je určitě lepší dát to nejlepší nastavení, čili AVC 768kb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu