Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

1.8 patch - podpora PSone


shit

Recommended Posts

fotky jsou jen na ps vita hrach, jinak ne :(

ja si na store koupil stare hry ktere jsem hral jako malej :) trochu nostalgie za 70kc :D

nastaveni obrazovky ve hraj je takovi divny...kdyz dam fullscreen tak se to jen roztahne doboku a jsou tam cerne pruhy,u zoom nastaveni zase chybi vrchni a spodni cast obrazu...kdo vi proc je to tak blbe nastavene :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky jsou jen na ps vita hrach, jinak ne :(

ja si na store koupil stare hry ktere jsem hral jako malej :) trochu nostalgie za 70kc :D

nastaveni obrazovky ve hraj je takovi divny...kdyz dam fullscreen tak se to jen roztahne doboku a jsou tam cerne pruhy,u zoom nastaveni zase chybi vrchni a spodni cast obrazu...kdo vi proc je to tak blbe nastavene :D

čili +/- psone tituly do 100kč ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár her za 70/80,-, většna je za 135,-, pár her za 160-190,-, pak za 270,- (FF, MGS)

jen mě štve že když tu hru chci koupit tak mi to z učtu stejně vezme 150,- i kdybych něco kupoval za 30kč :D

těch 30kč ti zůstane v peněžence a odečtou se ti při dalším nákupu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhl jsem mého oblíbeného Abeho( Abe´s Oddysee) a šajze nemám L2. A grafika zoufalá.Tudy cesta ke hrám určitě nevede.

máš, zadní dotykový panel

j to vim, ale jen mi vadí že pak to musí být do dalšího nákupu, a když nic normálního za 30kč neni, tak to musim akorát střádat :D

tak musíš počkat až si zase nastřádáš do 135kč:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horni cast zadniho panelu je L2,R3 a spodni by mela byt L3,R3...dvojky funguji,tojky jsem jesze nemel moznost vyzkouset Co se tyce grafiky...co bys cekal na u tak starych her :D nastesti kdyz je kvapitni titul tak na vrafice nezalezi. U FFVII mam uz odehrano pres 10 hodin a je to bozi... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu