Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guild wars 2


TwiCe

Recommended Posts

Tak kdopak z vás už mastí gw? ;) a na jakém serveru ? ..

My jsme na Fissure of Woe kdyby někdo přemýšlel kam pak se napytlíkovat :) :arrow: (edit: už jsem na aurora glade :D )

jako dlouholetej expařan wowka můžu říct že tadle hra mě chytla tak možná jak začátky wowka .. maj to hrozně vymazlený .. zatím sem velice spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, potřebubji poradit prosím. Chci si koupit (až bude) Guild Wars 2, ale nevím jak plynule mi pojede (jestli vůbec). Moc se v tom nevyznám, takže mám:notebook samsung RF511, core i7 2.20 Ghz, RAM 6 GB, 64 bitový oper. system,win 7, graf karta: NVIDIA GeForce GT 540M. Právě u té graf. karty a 2.20 GHz si nejsem moc jist. Třeba Rage mi jede vklidečku. Dík moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až bude? :) však je, v digitální prodeji je to už zase taky ;) Když koukám na ten ntb tak by to jít mohlo, ale ber to tak že prostě když naběhne 50lidí , kde každej má svoje spelly se svými effekty, na obrovskýho draka tak máš takovej fps drop, že seš rád že stíhneš dát nějakej spell :) Nemluvě o mass pvp, to je to samý

Osobně sem měl pro představu, vtomto fightu s 50ti dalšími, při této sestavě

grafika: AMD Radeon HD 6770 - 1gb ( ale kvalitní gigovka, strčí do kapsy leckterou 2gb x) )

procesor: 4 jádro 3,4ghz

ram: 2x4gb

nastavení grafiky medim/high .. fps kolem 20 :D takže rozhodně žádná hitparáda .. ale to byl extrém .. jinak těch 35fps stabilně mívám, ale jako počítat stím že ta hra docela náročná určitě je a ntb se zapotí x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Hoj,na horní liště ve hře mi svítí vykřičník u black lion trade, píše mi to: you must speak to a Lion representative to receive your goods. Mám tam nějaké položky které chcu prodat, asi bych to měl zrušit aby ten vykřičník zmizel ale nevím jak. Porádíte mi prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu