Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS ONE na VITA (problémy ve hrách)


Mystik

Recommended Posts

Ahoj,zakoupil jsem Crash Team racing hra je to dobrá ale vždy když jedu a chci zatočit tak se mi samovolně přepíná na zpateční zrcátko (prostě pohled do zadu, abych se podival kde je soupeř)A to se děje stále hra je kvuli tomuto nehratelná a zbytečná investice 135,- (respektive 150,- na ps store je nemenší platitelná částka 150,-)

Další hra je Oddworld: Abe's Oddysee zde u této hry je problém v tom že se zase samovolně spouštěji tlačítka L1 a R1 a nebo když chce s postavou mluvit tak to nejde jelikož se mačka první L1 a poté nějaký znak ale jak mile zmáčknete L1 tak postava udelá to co by udelala když se zaroveň mačká L1 a R1. A to je klíčové bez toho hra nejde hrát a zasevyhozené 135,- respektivě 150,-

A určitě nejsem sám komu hry nefungují tak jak mají, chtělo by to psát sem hry které jdou a ktere ne.

Popřípadě kde hru reklamovat. Přeci jsem si ji řádně koupil a ona nefunguje, to není normální..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ten Abes taky nejede. R2 nebo L2 funguje nepřesně , čímž se hra stává nehratelná. Ta reklamace by mě taky zajímala(150,- neřeším) jen když je to nefunkční tak ať to stáhnou.

neni to tim, ze na dotyku nahore je L2/R2 a uprostřed L3/R3, a blbě se dotýkáš??

Já bych spíše uvítal možnost nastavení L2-R2 a L3-R3 na přední dotykový displej, jdou přenastavit včechna tlačítka, kromě těchto, škoda. Určitě by se to hned hrálo lépe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to tim, ze na dotyku nahore je L2/R2 a uprostřed L3/R3, a blbě se dotýkáš??

Já bych spíše uvítal možnost nastavení L2-R2 a L3-R3 na přední dotykový displej, jdou přenastavit včechna tlačítka, kromě těchto, škoda. Určitě by se to hned hrálo lépe

Jn, doufám, že v příštím updatu udělají to mapováni tlacítek jako v psp emulatoru na přední displej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to tim, ze na dotyku nahore je L2/R2 a uprostřed L3/R3, a blbě se dotýkáš??

Já bych spíše uvítal možnost nastavení L2-R2 a L3-R3 na přední dotykový displej, jdou přenastavit včechna tlačítka, kromě těchto, škoda. Určitě by se to hned hrálo lépe

Klepu na to všude jak šulin a někdy se to aktivuje a někdy né.U mluvení to nevadí,ale když chci jít po špičkách tak to prostě netrefím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu