Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování položky "system data" z USB na USB


Pavluňa

Recommended Posts

Ahoj,

Pokousel jsem se najit odpoved na moji otazku, ale bohuzel bez uspechu, takze se omlouvam, jestli jsem spatne hledal ;)

Muj problem je v tom, ze veskere ulozene hry i herni profily mam na USBcku (nemam HDD) a diky tomu, ze uz mam spoustu ulozenych her, tak kapacita puvodniho USBcka (2GB) mi uz prestala dostacovat, takze jsem vse prekopiroval na USBcko s kapacitou 8GB. Vse se zdalo byt OK az do doby, kdy jsem do boxu dal hru, ktera vyzaduje LT +3 (mam flashnuto na LT +3), protoze v tu chvili po me xbox chtel udpate systemu, ktery proste neprobehl (mam nejnovejsi verzi dashboardu), takze vlastne nevim co ta nabidka updatu mela znamenat. I kdyz jsem odmackl, ze update nechci, tak se hra stejne nespustila (podobny problem jsem zjistil i nejakych Kinecet her), ale jakekoli hry, ktere nevyzaduji LT +3 se spoustely normalne. Dalsi vec, ktere jsem si vsimnul byla ta, ze prekopirovane profily mely jen defaultni avatary bez moznosti upravy.. :roll:

Potom jsem si jeste vsiml, ze na puvodnim USBcku je slozka "system items", ale data z ni nejdou nijak kopirovat, ci presunout, takze jsem v xboxu nechal obe USBcka a vse zase fungovalo jako driv, takze jediny co vlastne potrebuju, je zkopirovat kompletne puvodni USBcko na to vetsi (nevim jestli by podobny problem byl i pri kopirovani na HDD, ale predpokladam, ze jo).

Dalsi co mi prijde hodne divny je to, ze kdyz v xboxu nenecham ani jednou USBcko, tak se zadna hra, ktera vyzaduje LT + 3 taky nespusti....., ale flash je preci primo v xboxu, nikoli na USBcku ne? :idea:

Predem diky vsem za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Složka system items nemá nic společného s flashem , ale DB . Zkus znova aktualizovat DB přes flešku v té době , kdy nemáš avatary . System items by se ti měl znova uložit , nebo přepsat . Nejlepší je , když je aktualizace DB uložena na vnitřní paměti xboxu ( bez flešky ) . Potom by jsi žádné takovéto problémy neměl . Na to asi ale na vnitřní paměti nemáš místo - co máš za xbox ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Složka system items nemá nic společného s flashem , ale DB . Zkus znova aktualizovat DB přes flešku v té době , kdy nemáš avatary . System items by se ti měl znova uložit , nebo přepsat . Nejlepší je , když je aktualizace DB uložena na vnitřní paměti xboxu ( bez flešky ) . Potom by jsi žádné takovéto problémy neměl . Na to asi ale na vnitřní paměti nemáš místo - co máš za xbox ?

Ahoj,

Diky moc za rekaci ;) jestli tomu dobre rozumim, tak mam nechat zkopirovanou vetsi flashku bez "system items" a pomoci dasli flashky zkusit updatovat DB, je to tak? Typ xboxu je Arcade, takze bez HDD jen s interni pameti 512MB a moc mista uz tam nezbyva cca 150MB (sice tato pamet vypada jako prazdna, ale nejaky systemovy data, ktery normalne clovek nevidi tam asi jsou....).

btw. nevim jestli to lze nejak nastavit, ale pred updatem DB neni moznost vyberu, kam jej ulozit, ale to si asi system vybira sam dle toho, kde je umisten udate predchozi :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U ARCADE JASPER s 512 MB vnitřní pamětí musí jít aktualizovat DB bez jakékoli flešky pokud je tam dost místa . Takže vše co můžeš přesuň na pomocnou flešku - aby jsi uvolnil co nejvíce místa . Potom jen s fleškou na které budeš mít aktualizaci DB normálně klasickým způsobem aktualizuj DB .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna si me spatne pochopil.... vnitrni pamet xboxu se tvaril, ze je prazdna a to vcetne slozky system items (kapacitne, ale zbyva uz jen cca 150MB). Polozku system items mam na 2GB flashce, kterou chci prestat pouzivat a zacit pouzivat tu s 8GB, ale problem je v tom, zd uplne vse jde pretahnout na vetsi flashku az na polozku system itmes.... dle toho co pises to mam tedy udelat tak, ze si vse co pujde pretahnu na vetsi flashku a pak se mam pres jakoukoli jinou znova pokusit updatovat DB?

Omlouvam se, jestli se ptam spatne, nebo zbytecne :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj, tak problem vyresen :thumbup: ve finale to byl prboblem te vetsi flashky.... zkusil jsem ji znova v xboxu naformatovat a napsalo to, ze operace probehla OK, ale ze je mozne, ze nepujde korektne hry ukladat ani instalovat, takze jsem zkusil jinou a vse OK vcetne instalace DVD2 od Forzy 4 ;). Normalne se mi na novy flesce z DVD updatoval DB a vse uplne OK, takze moje puvodni domenka, ze nutne potrebuju data ze slozky system items byla spatna, to jen mozna i pro ostatni.... ted na ty novy flashce ve slozce system items nemam zadny data a pres to jede vse uplne na pohodu.

V kazdym pripade mockrat diky za pomoc, protoze bez tvyho navedeni bych byl asi v riti :chef:

btw. palim na Emtec a pres to instalace OK.... :sorry:

P.S. please lock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu