Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Propojení domácího kina s pc (jen zvuk)


Divison

Otázka

Zdravím,

potřeboval bych propojit domácí kino (5.1) s počítačem (jen audio) a nevím jak na to.

Podařilo se mi to připojit stylem, že mi jedou jen dva repráčky a basák.

cinch%20jack.jpg

------

4340652_1213550732.jpg

Zvukovou kartu v počítači mám nejspíše Realtek High Definition Audio.

10848-bez-nazvu-png

Všechny rady vítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A co vlastne potrebujes? Plnohodnotne 5.1? Ale tym stereo kablikom dosiahnes iba tak max DolbyPrologic II (cize rozkodovane stereo na vsetky repraky) a to nastavis na domacom kine a nie v PC. Z PC mas este ake zvukove vystupy a ten receiver (domace kino) je aky model? Ak domace kino ma iba tie analogove stereo vstupy, tak plnohodnotne 5.1 mat nebudes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne tak na 5.1 potrebujes trochu vic kabelu, nez 1ks. Kazdopadne to domaci kino nevypada ze by podporovalo pripojeni k externimu zdroji jako je prave PC napr. Zajimaj te vstupy (IN) a ty tam jsou jen 2 na levej a pravej kanal, vic ne, takze tady ti asi nic nepomuze, leda softwarove 5.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Domáci kino sem objevil asi po třech letech a manuál je fakt k nedosehnání. Mimochodem přišel sem na to tak nějak "po svém" repráky sem prostě do zdířek zapojil po "víc kusech" takže na jednom slotu bězí dva repráky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja jsem to řešil tak že jsem si nakoupil právě tyhle 4 kabely https://www.alza.cz/kabel-propojovaci-audio-3-d44882.htm a propojil jsem je podle označení s pc.S jedním určitě nedocílíš 5.1 zvuku.A určitě nepoběží všechny max muže jít přes ten 1 kabel 4 repráky které se ještě na konci propojí s tímhle https://www.alza.cz/redukce-audio-3-5mm-d65965.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja jsem to řešil tak že jsem si nakoupil právě tyhle 4 kabely https://www.alza.cz/kabel-propojovaci-audio-3-d44882.htm a propojil jsem je podle označení s pc.S jedním určitě nedocílíš 5.1 zvuku.A určitě nepoběží všechny max muže jít přes ten 1 kabel 4 repráky které se ještě na konci propojí s tímhle https://www.alza.cz/redukce-audio-3-5mm-d65965.htm

To si do akeho domaceho kina prepajal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A proč by jako nemohl s nima propojit?

Vobec ti nerozumiem! Treba si skor pozriet ake ma vstupy na tom DM az potom nieco napisat. Pre PC tam ma stereo cinch zvukovy vstup (to su dva cinche)...tak porozmyslaj, o com si mu pisal :)

EDIT: uz to vyriesil tak, ako to vyriesil, ked nechcel normalne dialkovym ovladacom prepnut ten stereo kanal na DolbyPrologic, aby mu hrali aj satelity :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ah,sory přehlédnul.Ale tím pádem to bude 2.1 zvuk ne?

Tak na tom DM co ma, to bude na vstupe iba stereo, ziadne plnohodnotne 5.1 (iba z DVD). To sme tiez pisali, ze preco. On potreboval, aby na tom DM mu hrali vsetky repraky (aj satelity), aj ked to nebude plnohodnotne 5.1. Tak som pisal, ze to sa musi dat prepinat na tom receiveri, ale on to potom vyriesil tak, ze na sterea repro pripol este aj satelity (cize ich od svojich vystupov odpojil) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už jsem to zkusil s tím doblypro logic. Díky moc .

Jinak předtím jsem to měl vyřešené že ve dvou slotech byly 4 repráky. Takže jak má být červený kabel v červeném vstupu tak tam byly prostě dva červený a s černou to samé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu