Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozdíl mezi xbox S7G-00033 a S7G-00013


hansog

Recommended Posts

zdravím,

chci si koupit xbox 360 slim 250gb s kinectem tak koukám po netu a zjišťuju, že si to každý prodejce vesměs značí jak se mu zachce. Tak jsem začal hledat podle produktového čísla abych měl jistotu, že mezi obchody srovnávám stejný typ xboxu.

S7G-00013 má např. czc značen jako XBOX 360™ S Premium System Kinect Bundle 250GB

Obsah balení

* bezdrátový ovladač

* kompozitní AV kabel

* senzor Kinect

* hra XBOX 360 Kinect Adventures!

-Vestavěné rozhraní Wi-Fi

-Tichý chod

S7G-00033 je značena Konzole Xbox 360 250GB Kinect

Obsah balení

* bezdrátový ovladač

* kompozitní AV kabel

* senzor Kinect

* hra Kinect Adventures!

Vestavěné rozhraní Wi-Fi

Díky snadnému připojení ke službě Xbox LIVE můžete hrát s přáteli po celém světě a užívat si netušené zábavy.

Tichý chod

Nová konzole Xbox 360 pracuje naprosto tiše, a tak můžete nerušeně hrát hry a sledovat filmy.

---------------

Myslel jsem, že S7G-00033 je tedy starší xbox (ne slim), ale ten neměl vestavěnou wifi ne?

Taky je možnost, že je v obchodě chyba buď v produktovém čísle, nebo popisku, ale to pak nejde poznat co vlastně kupujete...

Pokud někdo víte o nějaké stránce, kde je seznam vydaných xboxů včetně jejich product number, hodně by to pomohlo počítám nejenom mě. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za double post ale asi jsem na to přišel

pravděpodobně to značí lesklou a matnou variantu - koupil sem před chvílí verzi *33 a je matná, jinak je všechno stejný tak asi tak... lesklá asi ještě není vyprodaná, nebo nejsou změněné produktové čísla na eshopech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu