Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

BenQ flash LT+3.0 FAIL - pls help


niklik

Otázka

Ahoj, snažím se flashnout Xbox s BenQ mechanikou, ale přestože jsem si prakticky na 100% jistý, že vše jsem udělal správně, xbox při spuštění hlásí E64 (error 64, neboli špatný flash mechaniky). Používám nejnovejší jungleflasher, napajím mechaniku pres xbox,zde je výpis logu z flashování:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

JungleFlasher 0.1.92 Beta (304)

Session Started Fri Sep 14 15:42:54 2012

This is a Wow 64 process running on 4 x 64 bit CPUs

portio64.sys Driver Installed

portio64.sys Driver Started, thanks Schtrom !

Found 4 I/O Ports.

Found 1 Com Ports.

Found 8 windows drives C: D: E: F: G: H: I: J:

Found 2 CD/DVD drives E: F:

Drive is Benq..

Drive is Benq..

Drive is Benq..

Sending Magic Keys to Drive on port 0xF070

.................................................

Done!

Sending Vendor Intro

Requesting Device ID

Manufacturer ID: 0xC2

Device ID: 0x11

Flash Name: MXIC(MX25L2005)

Flash Size: 262144 bytes

Loading firmware file C:\Users\Computer\Documents\BENQ-OFW.bin

MD5 hash: d4297fd02e4bda5fd9f0fb38ded47e81

Inquiry string found

Identify string found

Drive key @ 0xA020 D202D381413EDC39DB70F3401318602D

Firmware Osig: [PBDS VAD6038 0442]

Firmware is: LT-Plus 1.9

Loading firmware file D:\JungleFlasher.0.1.92.Beta(304)\JungleFlasher v0.1.92 Beta (304)\firmware\LTPlus-0442-v3.0.bin

MD5 hash: 8784e0f4ce27941a2a3293c8a5ac85e4

Genuine LT plus v3.0

Inquiry string found

Identify string found

Drive key @ 0xA020 FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Firmware Osig: [PBDS VAD6038 0442]

Firmware is: LT-Plus 3.0

Spoofing Target

DVD Key copied to target

Target is LT - ID strings not copied to Target

Serial data already matches

Getting Status from port 0xF070

SPi flash found with Status 0x73

Sending Chip Erase to Port 0xF070

Erasing:

Writing target buffer to flash

Writing Bank 0: ................

Writing Bank 1: ................

Writing Bank 2: ................

Writing Bank 3: ................

Flash Verification Test !

Reading Bank 0: ................

Reading Bank 1: ................

Reading Bank 2: ................

Reading Bank 3: ................

Write verified OK !

Sending Vendor Outro to port 0xF070

Drive is Benq..

Cili ve zkratce, jungleflasher mechaniku normalne rozpozna,tim padem by mel odpadnout problem o mozne nekompatibilite chipsetu nebo spatnem sata portu atd. Dam unlock, read,cimz si ulozim puvodni firmware, pak spoofnu novej a dam write a na konci outro/ata reset. Jak je videt v logu, vse probehne v poradku, ale xbox pri startu zahlasi error 64. Nepomuze ani nahrani puvodniho firmwaru. Uz vazne nevim, co delam spatne, googlim odpoved cely odpoledne, ale bez uspechu. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

je to myslim 14***, hvezdickama si nejsem jisty, muzu se podivat, ale pry by to melo byt kompatibilni

dneska jsem zkousel flash na jinym starsim pocitaci, a taky bez uspechu. Jediny rozdil byl, ze jak se po zapnuti objevi obrazovka s bilym pozadim, napisem xbox 360 a tou stribrnou zelene nariznutou kouli, tak po chvili se vypne obrazovka, animace zacne nanovo, takhle to probehne trikrat a po tretim failu to hodi E64.

Taky jsem si vsiml, ze po zapnuti vendor modu zacne zelena kontrolka vedle vypinace blikat, a i po opusteni vendor modu blika. prestane blikat az kdyz xbox vypnu a zapnu.

a ted jsem si vzpomnel, ze po prvnim flashi se mi po zapnuti xboxu ani nerozjely vetraky, jen se objevily tri cerveny kontrolky jako u RROD, ale dve byly nahore a jedna vlevo dole, coz je podle googlu genral hardware error, ale stacilo vysunout a zae zasunout napajeci kabel a uz to zase slapalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten klic

Drive key @ 0xA020 D202D381413EDC39DB70F3401318602D

neni ve skutecnosti klic? ted jsem v tom nejak zamotanej, jak to mam teda vyresit? puvodni firmware 1.9 normalne fungoval, z neho jsem nacetl tenhle klic a spoofnul ho na novy firmware 3.0

podl vypisu

Spoofing Target

DVD Key copied to target

by tam mel byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud tam nahrajes spatnej key tak Box nabehne normalne ale nepujdou ti spoustet hry . Ale podle vseho Kdyz nahrajes starej FW na novej das tak ti to hodi chybu. Me se to taky stalo a tam ti nezalezi na tom jak tam mas key. A jeste se podivej jak mas zapojenej napajeci kabel jestli jsi ho nahodou neotocil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

moje verze dash je 2.0.14719.0 a flashoval jsem na LTPlus-0442-v3.0.bin s datem zmeny 22.12.2011. napajeci kabel jsem vubec neodpojoval, sata jsem zkousel i jiny a stejny problem. Po letmym googleni jsem nenasel odlisny verze tohohle souboru.

nasel jsem na ixtreme foru

You need to use LTPlus-0442-v3.0.bin just make sure you have the latest dash first 14719, if not you can find that hereicon_e_wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to ale odpovida tomu co instaluju ja

[TABLE=class: tablex]

[TR]

[TD]BenQ 04421C

(62430C, 64930C)[/TD]

[TD]VAD6038[/TD]

[TD]LT+ v3.0[/TD]

[TD]RELEASED[/TD]

[TD] image1.gif Show version details [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

mozna bych mel jeste dodat, ze zpetny dlash na puvodni 1.9 firmware, se kterym konzole predtim jela normalne, taky hazi error 64

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zavrit a otevrit jde. Jestli je mechanika originalni nemuzu rict s jistotou, je to stary 203W xbox elite, ale na zadnim stitku je vyroba listopad (nebo leden, nevim co je den a co mesic) 2011, mechanika je z 2007. mozna je to stary xbox a jinym obalem, nevim. co by se dalo delat v pripade, ze mechanika neni originalni (ale pred mym flashem fungovala).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a udelam to doma nejak jednoduse? jaky by bylo reseni kdyby ta mechanika nebyla originalni, muze to byt pricina e64?

doma bez prislusnych vecicek asi ne, pokud by nebyla origo mechanika tak by se teoreticky dala pro zkousku funkcnosti spoofnout a potom popriade vymenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

i s originalnm firmwarem dostavam e64, mam jeste nejaky moznosti, co zkusit? jiny firmware, jiny flashovaci program

takhle mam doma v podstate nefunkcni krabici, kterou muzu tak akorat vyhodit. nechce se mi to posilat nejakymu profikovi, protoze kdyz vidim, ze za 15 minut prace si uctuji 500-800, tak mi to prijde jako pekna zlodejina. muj problem by urcite stal 1500 za mozna hodinu prace, coz je skoro cena, za kterou jsem ho koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu