Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Happy Wars - xbla free2play


Satir

Recommended Posts

Tak kdo má možnost hrát betu této připravované F2F arkády, koho to chytlo tak jako mě a těší se na vypuštění finální verze?

http://playxbla.com/ee/happy-wars

Hra je pro (chcete-li) ,,testery" DB beta fall 2012, na kartě BETA a ,,dlaždici" More. Příjemných 450mb.

Něco takového tady ještě nebylo a velmi mi na konzoli chybělo. Animovaná hra s postavičkami, kde dvě strany proti sobě dobývají soupeřův hrad a věže rozmístěné po mapě, na které se dá respawnovat.

Co je na této hře unikátní, tak že poprvé v historii xbox live se proti sobě střetne 30 lidí o patnácti na každé straně. Jde tu hlavně o akčnost, týmové hraní a trocha přemýšlení. Tři rozdílné charaktery a nespočet modifikací pro zbroj zbraně a dovednosti.

Hra mě dost nadchla a pokud se najde někdo, kdo je na tom stejně, ať se podělí o své zkušenosti rady do hry. Případně se můžeme utkat o dobití hradu :)

Neporušuji tímto žádné smluvní podmínky Microsoftu. Vše co zde uvádím, jsou veřejně přístupné informace. Na hru se nevztahuje mlčenlivost jako na samotný Dashboard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu