Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
ga1far

FSD 3 - nova verze !!!!!

Recommended Posts

--------------------------------------

NOVA VERZE 3rev402 s podporou LINK >ZDE<

--------------------------------------

Freestyle3Rev58.TeamFSD.7z 64.44MB

F3Installer.7z 72.69MB

F3Installer.iso 74.56MB

F3Changelog.txt 1.34K

Mezi hlavni zmeny patri ovladani kinectem a vetsi rychlost a stabilita.

Vsechny zmeny jsou v changelogu.

P.S.: Pro neznale doporucuji stahnout ISO, vypalit a spustit jako hru v XBOXu a nainstalovat.

Nelze upgradovat z verze 2. Musi byt cista instalace.

Upraveno uživatelem ga1far
Nová verze

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ja stah instaler 7zip rozbalil nakopiroval do content atd na interni jako hru smaz jsem fsd2 a spustil z game library v nxe prenastavit dashlaunch a je to

a nejak se mi nechce sejvnout v setings stahovani obalu delal jsem to po jednom

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Mám na PC zapnutej kai engine a xbox mi normálně engine najde ale když se přihlásim tak to zamrzne parim s kamošem nikdy se muzem domluvit a zapařit

Ja prave taky parim s kamosem a hledame dalsi parmeny.Dystak mi pisni do pm icg nebo skype na pripadne domluvy na hrani.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

muzu se zeptat ? neni pro fsd nejaky plugin nebo nejakej software pro rgh, abych mohl koukat na hd filmy ??? dikes

a jeste jedna vec v novim FSD 3 je nahore videt hned jak je na tom teplotně procesor, paměti apod... mam větrák nastavený na automatickou regulaci, ale jak to, že se za určitý čas šplhají teploty k červeným číslům ??? čas od času osolim větrák na maximum, aby se mi tam něco nepřipeklo... dík

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
muzu se zeptat ? neni pro fsd nejaky plugin nebo nejakej software pro rgh, abych mohl koukat na hd filmy ??? dikes

a jeste jedna vec v novim FSD 3 je nahore videt hned jak je na tom teplotně procesor, paměti apod... mam větrák nastavený na automatickou regulaci, ale jak to, že se za určitý čas šplhají teploty k červeným číslům ??? čas od času osolim větrák na maximum, aby se mi tam něco nepřipeklo... dík

Teploty byli videt i na starem FSD. Vetrak nech na automatiku. Jakou mas maximalni teplotu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
ga1far : s tou teplotou mam taky problem kdyz sem mel auto a hral si s nastavenim fsd3 najednou koukam xbox uple vari tak sem tam nastavil ruco ve fan speed minimum a to je 65% a hned je to ok ale automat asi nefunguje aspon teda me ne.. na fsd2 bylo vse ok, kdyby mel nekdo dalsi problem s teplotou sup sem..)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

spust dashlaunch je ve fsd 3 verze 3.02 myslim lb se presunes na o stranku vedle system info nebo tak nejak jsou tam posuvniky na teploty ty si nastavis jak chces presunes se pomoci rb nebo lb na stranku s vypisem hdd a xkem ulozis zapises do ini souboru na hdd kde ho mas tot vse a restart

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ ZÁPASÍ S TEPLOTOU SVÉHO XKA: Mne pomohlo postavit Xbox na výšku. Kdysi jsem slyšel, že je to nejlepší řešení, kvůli tehdejšímu RROD. Po letech jsem ho opět dal na stojáka a teploty mi už 65° nepřesáhnou :-) vyzkoušejte. Mrkněte taky po maličkostech. Mne taky xko asi i ohříval exterák, který jsem měl na xku, kvůli místu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj..Potřeboval bych poradit..Mám xbox 360 slim a chtěl bych ho odemknout(Jtag) aby tam měl FSD 2 nebo FSD 3..Vhtěl bych dosáhnou tohohle :)

Ale nevím jestli musím nějak udělat Jtag nebo stačí jen naistalovat FSD 3 přez DVD??? :))

Za odzkoušený návod bych byl moc vděčný :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu