Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

cesty her z ex.disku


Recommended Posts

zdravim..potreboval bych poradit,do ted vse klapalo jak hodink,hry prevadim z ISO pres iso2good. Mam RGH a hry na externim disku,protoze hdd mam jen na 20GB, ex.disk se me ale vcera sekl a musel jsem ho preformatovat do puvodniho stavu(samozdrejmne do FAT) a opet vytvorit na nem slozku GAME a do slozky nahazet hry,ale pri zasunuti disku do xka se me nic nezobrazilo v sekci hry vubec nic a kdyz najedu na obsah-cesty her-tak tam je pouze HDD1/content/ a nic dal ,jak mam nastavit cestu,aby se me automiatikcky nacitaly hry z externiho disku a save z her ukladalo na HDD?...Dekuju moc za vysvetleni jak pro blbce..jsem v tom like..DIIIKY za pochopeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauky Toro..hele ja prisel na to ze se me uplne podelal externi disk..nechce se me zobrarzit ani v pc po formatovani..a neboj pouzivam ten program,takze se na ten disk prijde podivat firemni IT a popripadne si koupim novej..tak ti pak brnknu na skype az to poslape..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Taky jsem novy uživatel rgh a mám takový menší dotaz. Měl jsem externí 250gb hdd na který jsem si ukladal hry (přes iso2god) a při zapnutí xboxu jsem je viděl v dashboardu v položce games (ikona ovladač), teď mám takový problem, že jsem si koupil nový 750gb vše je ok až na to, že ty hry už nevidím v te položce games, ale musím je zpouštět ve file manageru, nevíte někdo proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic jsem nikde nenastavoval... moje historie: Nechal jsem si udělat rgh potom jsem formatoval externí hdd (na FAT). stahl hru v iso, kterou jsem předělal na god a hodil čistě na prázný hdd! Vše mi jede jen se mi hry nechtějí zobrazit v položce games, zpouštím to ve file manageru tam už ty hry vidím... ale předtím jsem používal jiný menší hdd, který jsem používal uplně stejně a všechny hry jsem viděl v games, takže tomu moc nerozumím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je proto ze ve fsd nemas nastavenou cestu k tem hram musis do setings ,content setings ,manage game paths, tam zadat cestu k tem hram pomoci barevnejch cudliku pridat a po te ulozit, nasledne oscanovat a uz hry v game library budou a spravny zarazeni pro hry v god je content/0000000000000000/slozky s hrama s jejich id

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha hned zítra to otestuji. Jinak ještě takova blbůstka, nevadí, když předělanou hru přes ten god programek přejmenuji na normální název? Myslím, to, že vymažu číslo-kod hry a napíšu si svůj název? Nemá to v ničem vliv?

Samozřejmě to vadí . Číslo hry nesmíš vymazat , ale můžeš udělat složku s názvem hry a potom do ní vložit tu hru s číslem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha... a v čem to vadí? Hry jsem přejmenoval a jedou dobře... Ale je pravda, že jsem mohl udělat složku s mím názvem a do ní vložit jako podsložku ten origo... No asi to přejmenuju zpátky na to číslo, když to teda má nějaký význam :-)

Máš xbox připojený k internetu ? Myslím že tak bez origo názvu se ti nestáhnou automaticky obaly a atworky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internet jsem se nikdy nepripojoval nebo jsem nechtel riskovat ban. Co se tyka banu ten se dava jenom pri online hrani her a nebo i pri stahovani tech obalu, doplnku do her, dema atd...? A jeste otazecka, jak nejlip nakopiruju z xbox hdd hru na externi hdd? Asi jedine pomoci pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k cemu tu ty navody jsou? pletes dohromady dve veci pripojeni na internet a pripojeni na live to bys u rgh mel mit blokly v dash launch polozka liveblock=true obaly atd se nestahujou z live pro rgh a fsd

na kopirovani pouzijes nejjednoduseji file manager ve fsd kupodivu bez pc nebo xexmenu treba

banana pripojenou konzoli ne net s bloklym live neschytas neboj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chipomil: omlouvám se, že dané téma rozvádím na jiné! Jinak ke tve větě: ''na kopirovani pouzijes nejjednoduseji file manager ve fsd kupodivu bez pc nebo xexmenu treba'' to mě napadlo, ale když jsem otevřel xbox hdd v manageru, tak na mě vyběhlo hodně složek a vnich další podsložky, nevěděl jsem co z toho mám kopírovat na externí hdd... Jinak jsem udělal ten scan ext. hdd tak už se mi ty hry zobrazujou v games a hry co jsem mival v xbox hdd, tak se mi přestali zobrazovat nebo jsem neuměl oscanovat jak ext. hdd tak xbox hdd najednou, asi to nejde co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu