Jump to content

cesty her z ex.disku


Berbi 86

Recommended Posts

zdravim..potreboval bych poradit,do ted vse klapalo jak hodink,hry prevadim z ISO pres iso2good. Mam RGH a hry na externim disku,protoze hdd mam jen na 20GB, ex.disk se me ale vcera sekl a musel jsem ho preformatovat do puvodniho stavu(samozdrejmne do FAT) a opet vytvorit na nem slozku GAME a do slozky nahazet hry,ale pri zasunuti disku do xka se me nic nezobrazilo v sekci hry vubec nic a kdyz najedu na obsah-cesty her-tak tam je pouze HDD1/content/ a nic dal ,jak mam nastavit cestu,aby se me automiatikcky nacitaly hry z externiho disku a save z her ukladalo na HDD?...Dekuju moc za vysvetleni jak pro blbce..jsem v tom like..DIIIKY za pochopeni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taky jsem novy uživatel rgh a mám takový menší dotaz. Měl jsem externí 250gb hdd na který jsem si ukladal hry (přes iso2god) a při zapnutí xboxu jsem je viděl v dashboardu v položce games (ikona ovladač), teď mám takový problem, že jsem si koupil nový 750gb vše je ok až na to, že ty hry už nevidím v te položce games, ale musím je zpouštět ve file manageru, nevíte někdo proč?

Link to comment
Share on other sites

no nic jsem nikde nenastavoval... moje historie: Nechal jsem si udělat rgh potom jsem formatoval externí hdd (na FAT). stahl hru v iso, kterou jsem předělal na god a hodil čistě na prázný hdd! Vše mi jede jen se mi hry nechtějí zobrazit v položce games, zpouštím to ve file manageru tam už ty hry vidím... ale předtím jsem používal jiný menší hdd, který jsem používal uplně stejně a všechny hry jsem viděl v games, takže tomu moc nerozumím :-)

Link to comment
Share on other sites

no to je proto ze ve fsd nemas nastavenou cestu k tem hram musis do setings ,content setings ,manage game paths, tam zadat cestu k tem hram pomoci barevnejch cudliku pridat a po te ulozit, nasledne oscanovat a uz hry v game library budou a spravny zarazeni pro hry v god je content/0000000000000000/slozky s hrama s jejich id

Link to comment
Share on other sites

Aha hned zítra to otestuji. Jinak ještě takova blbůstka, nevadí, když předělanou hru přes ten god programek přejmenuji na normální název? Myslím, to, že vymažu číslo-kod hry a napíšu si svůj název? Nemá to v ničem vliv?

Samozřejmě to vadí . Číslo hry nesmíš vymazat , ale můžeš udělat složku s názvem hry a potom do ní vložit tu hru s číslem .

Link to comment
Share on other sites

aha... a v čem to vadí? Hry jsem přejmenoval a jedou dobře... Ale je pravda, že jsem mohl udělat složku s mím názvem a do ní vložit jako podsložku ten origo... No asi to přejmenuju zpátky na to číslo, když to teda má nějaký význam :-)

Máš xbox připojený k internetu ? Myslím že tak bez origo názvu se ti nestáhnou automaticky obaly a atworky .

Link to comment
Share on other sites

k cemu tu ty navody jsou? pletes dohromady dve veci pripojeni na internet a pripojeni na live to bys u rgh mel mit blokly v dash launch polozka liveblock=true obaly atd se nestahujou z live pro rgh a fsd

na kopirovani pouzijes nejjednoduseji file manager ve fsd kupodivu bez pc nebo xexmenu treba

banana pripojenou konzoli ne net s bloklym live neschytas neboj

Link to comment
Share on other sites

chipomil: omlouvám se, že dané téma rozvádím na jiné! Jinak ke tve větě: ''na kopirovani pouzijes nejjednoduseji file manager ve fsd kupodivu bez pc nebo xexmenu treba'' to mě napadlo, ale když jsem otevřel xbox hdd v manageru, tak na mě vyběhlo hodně složek a vnich další podsložky, nevěděl jsem co z toho mám kopírovat na externí hdd... Jinak jsem udělal ten scan ext. hdd tak už se mi ty hry zobrazujou v games a hry co jsem mival v xbox hdd, tak se mi přestali zobrazovat nebo jsem neuměl oscanovat jak ext. hdd tak xbox hdd najednou, asi to nejde co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy