Jump to content

Samovolné vypnutí PS3


Kempes

Recommended Posts

Zdravím, mám problém s mojí PS3 60g. Postupně mi začal větrák jít na maximum až se PS3 začla vypínat sama kvůli přehřátí. Tak jsem jí teda rozebral,vyčistil od prachu,dal novou chladíci pastu,aktualizoval software na ten nejnovější,ale nic nepomohlo! Už po třech minutách mi to opět hlásí,že je systém přehřátý,ale z větracích otvorů jde studený vzduch a samozřejmě se PS3ka opět vypne,ikdyž se ani nemůže stihnou zahřát! Tak hledám radu,než to dám do servisu,díky za jakoukoli pomoc8)

Link to comment
Share on other sites

Že se to přehřeje během 3min. není nic zvláštního.

Možná jsi špatně nanesl pastu,určitě to stojí za kontrolu,v případě heatspreadu pokud by jsi ho chtěl odělat a přepastovat pod ním, tak bud hodně opatrnej.!Párkrát jsem viděl podobné chování u 360tek, vše se chovalo jako by se mašina přehřívala, pasta ,ani chlazení nepomáhalo,nakonec to byl vadnej procesor,nebo deska.Nechci tě nák strašit, ale pokud už se takhle konzole chová "blbne"tak nepočítej že bude dlouho a spolehlivě fungovat.Co se servisu týká tak za sebe ti mužu říct že jsou dobří na náké drobnosti, ale v případě závažných chyb jako ylod"vadné bga spoje" desky, atd... jsou na H....,vydrži ti to max par týdnu na tvém mistě bych tu konzoli prodal na ND. a poohlédl se po nové

Link to comment
Share on other sites

No asi to tak vypadá,že si koupím novou,holka vydržela 5 roků,tak to zase není tak špatný :cheesygrin:. Teď před chvílí jsem ji měl opět rozebranou,přepastoval znova a výsledek stejný,takže to vzdávám. Jen si potom opět budu muset stáhnout z účtu hry co mám na HDD z Playstation store. Tak díky za rady hoši,jdu ji pohřbít :hurted:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy