Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2013 ONLINE LIGA


majki.mayer

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čest hoši, tak jsem zpět a koukám, že comunita je vytvořená, ale jak píše Miro- Vůbec jsem ten její systém nepochopil. Zkusím najít ještě nějaký návod na netu, ale jsem celkem zklamaný. Loni to byla fakt pecka, no snad si zvyknem. Ještě stáhnu aktuální data pack a zkusím to prozkoumat.

EDIT: tak přáteláček už jsme si s Borkem zahráli, ale jak udělat tu ligu, to fakt nevím. Je tam na výběr jen VS match, pak zápas, kde proti sobě může hrát až 8 hráčů a pak friendly match. Pro ty kdo neví- v comunitě zmáčkni R3 a pak přes R1 najedeš na naší comunitu a vybereš si jednu z variant, které jsem popsal výše. Kdyby někdo uměl pořádně anglicky, mohl by zjistit jestli se tam dá comunity league vůbec hrát. Tak kdo se hlásí..:wohow:

Jinak Borku díky za hru, dlouho jsme spolu nehráli, ale je vidět, že si furt dobrej...:cheesygrin:

EDIT: No tak hoši, je to v ři*i. Kokual jsem na stránky konami a v diskuzi tam všichni nadávají, že v Community menu není LEAGUE.

https://www.konami-pes2013.com/en/2012/10/data-pack-2-0-fix-and-availability-on-ps3-and-pc/

A nevypadá to, že by to tam chtěli přidávat. Rozhodně ne v dohledné době. Takže s ligou a turnájkama se můžeme rozloučit. Fakt super. To jsou normální koko*i. Jediné co nám zbylo jsou přáteláčky:blejt:

Upraveno uživatelem majki.mayer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si snad dělají pr**l?? Tuhle snahu vývojářů odstraňovat ze hry dobré a kvalitní věci, které v předchozích dílech skvěle šlapaly, v životě nepochopím. A už jsem to zažil u mnoha her. Toto je ale opravdu na facku. Já se na tu místní ligu tak těšil a nakonec prd. Leda, že bychom si to vše udělali manuálně. Hrál by se sice přátelák, ale vždy by se oznamil výsledek, aktualizovala by se tabulka atd.

Ještě štěstí, že mě baví offline master league, i nahodné online zápasy proti zahraničním hráčům, protože jinak bych to konami omlatil o hlavu za takovou ránu pod pás!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nadávají všichni z celého světa, ale jestli s comunity league při vývoji nepočítali, těžko ji v některém z dalších DLC doplní. Manuálně by ta liga šla asi udělat. Dala by se sem tabulka, a po odehrání zápasů by se výsledky poslali nějakému správci, který to vždycky aktualizoval. Chybět mi budou hlavně ty noční turnájky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jednom z komentaru se pise:

"The LEAGUE DIDN'T DISAPPEAR !!

They are just under MasterLeague because they added the Possibilities to have Market Transfers and Player Development to ANY League ( making it more realistic ). If you want a simple League the "old way" you just have to put the Player Development "OFF" and the Market Transfers "Just me" , this way you will not have to worry about old players declining, retiring or going to another club ! Is it that complicated ?! I see people complaining about that on every site I go on, think a little ! or you'll go to FIFA because you have been stupid."

takze ne, klasicka liga pry nezmizela, jen se na to musi trochu oklikou...

ale co se te komunity tyka, to nevim, jeste psa doma nemam :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten komentář jsem tam taky četl, ale ještě jsem se do te online master league nedíval, takže nevím, jestli se tam dá založit nějaká "komunitní" liga prostě pro lidi z nějaké skupiny, nebo kamarády atd. Nebo jestli to člověka jen hodí k nějaké nahodne skupině atd.

Jinak chlapi potřeboval bych pomoct. Asi 2-3 dny jsem ted neměl možnost hrát a čtu, že jsou nějaké velké problémy s tím nový datapackem. Že to lidem způsobovalo krach systému, že jim to mazalo savy, a dělalo dalších X problémů. Konami už se pry omluvilo a udělali nějaké nahradní řešení, ale podle toho odkazu výše to vypadá, že člověk aby mohl ten nový datapack mít, tak musí nahodit komplet všechna nastavení hry na default, přijde o všechna edit data (takže vytvořené týmy, master league atd)

Nerad bych o svuj vytvořený tým v master league přišel, nedá se tomu nějak zabranit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to mám v pohodě, ale nic moc jsem neupravoval a na ML jsem se ještě nekoukal, jestli to mám OK

EDIT: Kejsi- koukal jsem na to a v Master league jde hrát liga jen offline. V online ML nic jako community league není. Pouze online ML

Upraveno uživatelem majki.mayer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je asi ono majki, podle těch zahraničních diskusí je to jediná možnost ta ML online. Prý to funguje jako normal komunitní liga v 2012 jen s tím, že tam můžeš dělat i přestupy atd (ale ty se pry dají zrušit, takže se to ve výsledku prý dost podobá te klasické lize z 2012)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to ještě prozkoumat, ale je to divné. Nevybavuju si to přesně, ale nezdá se mi, že se tam dá udělat nějaká uzavřená skupina, do které pozveš jen koho chceš. Ale možná se pletu. Musíme na to kouknout.

No konečně SEJVI..:-)

Upraveno uživatelem majki.mayer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se přidal ke komunitě a teď doufejme, že se nějak podaří ta liga.

EDIT: Tak jsem se díval na tu ML online a asi to nepůjde. Je to malinko jiné než offline ML, dají se tam hrat normal zapasy i ruzne turnaje apod, ale podle toho co jsem viděl, tam není možnost si založit něco vlastního. Jen do předpřipravených turnajů pravidelných, ale tam se těžko slezeme. Takže zbývá už jen čekat jestli se Konami vzpamatujou, nebo udělat ligu "ručně"

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam nejaky problem s online hranim...porad mi to ukazuje jen jednu carku, pritom muj net je uplne v pohode..nastavovali jste si nekde neco, aby to slo dobre? mne to silene laguje prakticky kazdy zapas, opozdene reakce na prihravky a strely, pekne me to sere teda :/

Upraveno uživatelem kejsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kejsi: A jaky mas PING...? Ten je pri hrani ONLINE her HODNE dulezity...

Ja mam PING vynikajici... ;)

pingx.jpg

Jak zjistit a co je ping

http://www.i-skladka.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=14:jak-zjistit-a-co-je-ping&catid=5:clanky-pc-ostatni-&Itemid=5

Upraveno uživatelem sejvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nad 60ms uz jsou LAGY, takze tim se vysvetluje Tve lagovani ve hre... Urcite zavolat poskytovateli a poptat se zda s tim nejde neco udelat. Ale jestli jses pripojeny pres WiFi od poskytovatele technologii 2.4GHz, tak ti s tim moc nic neudela...

Jinak na hrani ONLINE her bohate staci pripojeni 1Mbps, ale ping max. do 50ms. Sice je pekne, ze mas 8Mbps pripojeni, ale ROZHODUJICI u hrani je PING = odezva Tveho PS3 se servery na kterem jede online hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera prvni zapas s MAJKIM a totalne me prehral, sice nam to ke konci spadlo, ale hral DOBRE! A ja se teprve seznamuji, vcera jsem PES2013 poprve spustil. Libi se mi rozdeleni online hracu podle mest, online hrani pratelaku prehlednejsi...

Ted uz jen hrat, hrat a hrat. Je to zas o trosku jinaci nez PES2012, tak to musim vychytat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak špatné to nebylo Sejvi... To přijde, neboj. Mě nejvíc chybí ta online liga a turnájky..:-( A strašně pomalu se dostávám z počátečního ratingu 150 nahoru. Teď jsem skoro na 300, ale než se dostanu aspoň na 600, tak bude na trhu PES 2014...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu