Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Play Station plus


alendril

Recommended Posts

Dobrý den mam tady jeden menší problém a potřeboval bych od někoho radu. Dnes jsem si chtěl vyzkoušet předplatit Playstation plus našel jsem si na PS shopu Playstation plus na 90 dní a dal jsem Buy now, ale neměl jsem zde žádné peníze tak jsem dal Add founds kde jsem vyplnil všechny údaje, když jsem měl vše hotovo tak mi to napsalo "údaje byly špatně zadány" tak jsem to zkusil znova a pořád to stejné. Řekl jsem si že mohla být nějaká chyba u nich. Po 30 minutách jsem to zkusil znova a už mi to napsalo něco jiného " The credit card information cannot be updated. Please check the information on record and the usage status of your credit card, and then try again in a few day". Tento text jsem si přeložil ale nedává mi to smysl. Tímto bych chtěl poprosit pokud tady měl někdo stejný nebo podobný problém tomuto tak bych ho chtěl požádat jestli by mi neporadil.

Předem děkuji za odpověď a přejí hezký zbytek dne. Z pozdravem Jakub Petrák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu