Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam radu :) nevim ktere psp si koupit


mabela

Recommended Posts

  • 1 month later...

Já bych bral E 1000 - Je levný, je těžší jak slim, líp padne do ruky, matný desing..veliky plus protože moje psp 3000 abych furt jenom čistil... A ta nevyhoda u něj že nema wifi a jen mono reproduktor tak to vůbec nevadí stejně zachvíli budou odpojovat dalši infrastructure servery a bude jen adhoc... takže pokud máte kamaráda který má psp 3000 tak bych bral 3000 kvůli multaku a pokud ne tak bych bral e 1000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych bral E 1000 - Je levný, je těžší jak slim, líp padne do ruky, matný desing..veliky plus protože moje psp 3000 abych furt jenom čistil... A ta nevyhoda u něj že nema wifi a jen mono reproduktor tak to vůbec nevadí stejně zachvíli budou odpojovat dalši infrastructure servery a bude jen adhoc... takže pokud máte kamaráda který má psp 3000 tak bych bral 3000 kvůli multaku a pokud ne tak bych bral e 1000

Cti... Chce Wifi a E 1004 wifi nema.. Takze E1004 ne.

Ja bych radil 2004, je nejlepsi. Wifi, nejlepsi displej a do 3000 Kc ho sezenes.

3004 se neda flashnout natrvalo (je tam jen docasny flash - HEN) + ma horsi displej jak 2004 (je prokladany).

2004 s deskou mensi, jak TA-088v3 je nejlepsi volba v tuto chvili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cti... Chce Wifi a E 1004 wifi nema.. Takze E1004 ne.

Ja bych radil 2004, je nejlepsi. Wifi, nejlepsi displej a do 3000 Kc ho sezenes.

3004 se neda flashnout natrvalo (je tam jen docasny flash - HEN) + ma horsi displej jak 2004 (je prokladany).

2004 s deskou mensi, jak TA-088v3 je nejlepsi volba v tuto chvili.

Ja jsem chtěl jen poradit jak to vidím já protože já už wifi na psp vůbec nepoužívám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu