Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBSlink nová možnost hraní her online.


Tonylee

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hosi fakt nevite proc mi po zhruba 5 sec co se pripojim do nejake mistnosti tak mi zacnou mizet vsichni lide v te mistnosti??

Dik za rady

no, pokud se připojíš, tak bych hledal problém z ryze sociální stránky věci, .. pokud půjdeš s kámošema do hospody na pivo a najednou tam přijde někdo, koho neznáte a bude se chtít s váma bavit, no tak co uděláte? pokud neodejde sám, přemístíte se jinam :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, pokud se připojíš, tak bych hledal problém z ryze sociální stránky věci, .. pokud půjdeš s kámošema do hospody na pivo a najednou tam přijde někdo, koho neznáte a bude se chtít s váma bavit, no tak co uděláte? pokud neodejde sám, přemístíte se jinam :-))

ano 150 lidi odejde z te nejvetsi mistnosti a co se relognu tak jich tam je porad stejne mnozstvi. Tak prosim o konstruktivni rady dik. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabbio: Jo jenže tahat drát přes dva pokoje se mi nechce... Ale jiná volba asi nebude ;) Dík

edit: a když mám NTB , tak ten musí být taky propojený drátem z routeru? takže z routeru drát do NTB a drát do xboxu ? nestačí jenom drát do xboxu a NTb přes Wifi ? vím že je to tu někde napsané , ale nepochopil jsem jestli to musí být VŠE propojené drátem... Díky

Upraveno uživatelem R0bin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabbio: Jo jenže tahat drát přes dva pokoje se mi nechce... Ale jiná volba asi nebude ;) Dík

edit: a když mám NTB , tak ten musí být taky propojený drátem z routeru? takže z routeru drát do NTB a drát do xboxu ? nestačí jenom drát do xboxu a NTb přes Wifi ? vím že je to tu někde napsané , ale nepochopil jsem jestli to musí být VŠE propojené drátem... Díky

Ano musí bejt zapojené oboje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat, jak vůbec funguje online hraní s RGH. Vím že na xboxu s RGH live čekat nemusím :-D ale zajímá mne, jak to vůbec celé funguje, jestli je dost hráčů a které hr nejvíc frčí :-)

Když máš RGH tak mulťák platit nemusíš a zahraješ si spoustu suprových her.Třeba já nejvíc hraju na XBSlinku F1 2012 nebo COD BO2 .... No asi BO2 se hraje momentálně nejvíc... Je toho mraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš RGH tak mulťák platit nemusíš a zahraješ si spoustu suprových her.Třeba já nejvíc hraju na XBSlinku F1 2012 nebo COD BO2 .... No asi BO2 se hraje momentálně nejvíc... Je toho mraky.

díky a poradíš mi krok za krokem, jak to zprovoznit, včetně nastavení sdílení internetu s pc přes síťovou kartu ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať dělám co dělám nemůžu se do toho dostat, pořád mě to vyhazuje hlášku Your XBSlink is not reachable from the internet (port closed) Pleas configurujte your router a firewall to forward a port to your computer or use UPnP where available. Other XBSlink will not be able to connect to you directly a v XBS linku mě to vypíše !!cloudist server HELLO timeout incoming Port is Closed. mám to připojené na switch (ne router) do swithe je zapojen xbox i pc kabelem a internetové připojení z wifi přijímacího zařízení a jsem nějak pořád CLOSED :(. Please nějakou radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať dělám co dělám nemůžu se do toho dostat, pořád mě to vyhazuje hlášku Your XBSlink is not reachable from the internet (port closed) Pleas configurujte your router a firewall to forward a port to your computer or use UPnP where available. Other XBSlink will not be able to connect to you directly a v XBS linku mě to vypíše !!cloudist server HELLO timeout incoming Port is Closed. mám to připojené na switch (ne router) do swithe je zapojen xbox i pc kabelem a internetové připojení z wifi přijímacího zařízení a jsem nějak pořád CLOSED :(. Please nějakou radu?

Me to pise myslim ze to stejne ale kdyz dam LOAD tak mi to najde servery na kterych se hraje a normalne se pripojim... Zkus to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu