Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBSlink nová možnost hraní her online.


Tonylee

Recommended Posts

Zdravím mám tu pro vás novou metodu jak hrát online bez Live a bez PSN..

Funkční jak na Xbox360 tak i na PS3

Návod :

1.

Stahněte si program XBSlink aktualní odkaz zde : http://www.secudb.de/~seuffert/xbslink/downloads/57

2.

Nainstalujeme program XBSlink a spustíme a dáme záložku " SETTING a NETWORK "..

screen1uc.jpg

Capture the device : nastavíme svojí sítovou kartu kterou používáme..

Bind to IP : Zde je vaše IP adresa kterou bude program používat a port ..

To samé IP napíšeme i do horniho okénka " REMOTE HOST "

3. Je potřeba povolit port " 31415 " v routru s IP kterou nám vypsal program v TCP/UDP..

4.Klikneme na " START ENGINE " a program se začne připojovat.

screen2fc.jpg

Duležité je aby byl port otevřen viz obrázek modře podkreslen.

Pokavat je všechno v pořádku bude tam " INCOMING PORT IS OPEN "

5.Dáme záložku " CLOUDS " a klikneme na load kde se nám nahrajou servry které už někdo založil.

screen3lx.jpg

Ted už můžete jít hrát k někomu kdo už má založeno pokavat jí teda nemá uzamčenou a nebo si založíte a připojí se na vás kámoš pak už je jedno kdo založí a ostatní se na něj můžou napojit...

Pak už vám nic nebrání v online hraní jediné co vás může omezovat je jen vaše rychlost připojení..

Upozornění stále jdou jen hry co mají LAN a nebo System Link..

Seznam hráčů :

TonyleeCZ

ssendy

Ph1

sooe

Bozacz

Philip0407

RuThEs

t.r.i.s.s

Krab

Spenaterr

Hry co hrajeme :

Grid

F1 2012

Call of Duty : Modern Warfare 3

Call of Duty : World at War

Call of Duty : Black Ops

Gears of War 1 , 2 , 3

Forza Motorsport 2

Dirt 2 , 3

Ghost Recon Future Soldier

Homefront

Sniper Ghost Warrior

Halo 4...

Skype používáme proto že dost u her i kecáme a je to mnohem lepší tak kdo nemá mikrofon kupte je to pak fakt super pařba ... 8)

Upraveno uživatelem Tonylee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no program jsem nainstaloval, nastavil podle navodu, pripojil jsem se k dirt 3, v programu vidím seznam lidí (červení a někteří zelení), zapnu dirt3 na xku a tam to nic nenajde. port mám otevřen. ukazuje se v XBS nekde ze jsem připojen??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz das Start engine tak pri loadu ti nabehnou servry ? pokavat ano tak pak musis jit do mistnosti s urcitou hrou co chces hrat a pak teprve zapnes xko a spustis hru kde das system link..

Hlavně upozornuji že musíte mít hlavní net do routru z routru jeden kabel do PC a druhej kabel z routru do Xbox360...Přes Wifi to nefunguje nenajde to žádný server ve hře.

Upraveno uživatelem Tonylee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, tak jsem to rozchodil, servery mi to najde, jak v PC tak na xboxu, normálně se připojim v PC, ale na xboxu mi to pokaždý píše "Unable to connect to host", když se pokusim připojit na nějakej server. Nechcete sem hodit nějakej termín, kdy budete pařit (Dirt 3, MW3, F1 2012)? Aspoň by se vidělo, jestli se nepřipojim protože se připojuju jen nablind k nějakýmu náhodnýmu serveru a nebo bude chyba fakt někde u mě? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Mám stejný problém jako evildoer. Zkoušel jsem MW3 a hodilo mi to u každýho z cca 7mi serverů. Co jsem googlil, tak to vypadá, že je to kvůli pingu větším než 30ms, kterej RGH nemá (právě kvůli těm custom dashboardům atd.). Nevim, co je na tom pravdy, ale takhle jsem se to dočetl.

Btw evile, máš RGH nebo LT+?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém jako evildoer. Zkoušel jsem MW3 a hodilo mi to u každýho z cca 7mi serverů. Co jsem googlil, tak to vypadá, že je to kvůli pingu větším než 30ms, kterej RGH nemá (právě kvůli těm custom dashboardům atd.). Nevim, co je na tom pravdy, ale takhle jsem se to dočetl.

Btw evile, máš RGH nebo LT+?

Mam RGH.

To s tim pingem mě teda nenapadlo, ale zase jestli Tonylee říká, že to tim bejt nemůže..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu