Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problemy s Ps3


Neslikov

Otázka

Zdar... mam takovou malou prozbu zatim mi na to nikdo nedokazal odpovedet tak to zkousim tady za vsechny uzitecne rady budu opravdu rad :))

Mam Ps3 Slim 320 GB tak mesic a dema jako jsou Fifa 13, Rage, Sleeping Dogs Infamous 2 a jine jdou uplne dobre bez zaseku,,funguji perfektne ale mam zakoupeny 2 hry Assasin Brotherhood a GTA EPISODE FROM LIBERTY CITY a tyto hry se mi nepravidelne sekaji

napr : GTa ... jdu po ulici de to krasne a kdyz prijede 1 policejni auto a vystoupej z neho 2 policajti a zacnou strilet tak mi poklesne FPS a de videt ze se to seka a pri velkych vybuchach aut atd tak to je strasne u tech aut bych to pochopil ale na to ze mam misi kde mam zabit treba 4 lidid a oni po mne strilej a zacne se to sekat tak to se fatk neda nemate nekdo nakou radu co bych mohl udelat :) aby to pomohlo :) dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Zkus to cd vyčistit.

Pokud je ps3 v záruce=reklamace!

Pokud záruka není, a vyčistění cd nepomáhá,tak rozebr ps3 zkus vyčistit leaser v mechanice a zkontrolovat datovej kabel co vede od mechaniky na zakladovku jestli není nekde viditelně poškozen a taky zkontroluj jeho zámky.Jinak otevřením PS jsi zrušiŠ záruku, takže ty kroky prováděj jen když PS není v záruce , a jen pokud nejseš uplnej technickej antitalent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar... mam takovou malou prozbu zatim mi na to nikdo nedokazal odpovedet tak to zkousim tady za vsechny uzitecne rady budu opravdu rad :))

Mam Ps3 Slim 320 GB tak mesic a dema jako jsou Fifa 13, Rage, Sleeping Dogs Infamous 2 a jine jdou uplne dobre bez zaseku,,funguji perfektne ale mam zakoupeny 2 hry Assasin Brotherhood a GTA EPISODE FROM LIBERTY CITY a tyto hry se mi nepravidelne sekaji

napr : GTa ... jdu po ulici de to krasne a kdyz prijede 1 policejni auto a vystoupej z neho 2 policajti a zacnou strilet tak mi poklesne FPS a de videt ze se to seka a pri velkych vybuchach aut atd tak to je strasne u tech aut bych to pochopil ale na to ze mam misi kde mam zabit treba 4 lidid a oni po mne strilej a zacne se to sekat tak to se fatk neda nemate nekdo nakou radu co bych mohl udelat :) aby to pomohlo :) dekuju

jestli se ti hry zasekavaji uplně maš šanci uspět s reklamací, ale jestli ti pouze klesá fps vítej ve světě PS3, když budeš hrat delší dobu na PS3 přestaneš si toho všímat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já taky napíšu:

REKLAMOVAT! přesně tohle mě dělalo PS3 taky cca měsíc po koupi. Začalo to taky u GTA a Assasins Creed Brotherhood (zajímavý). Nejdřív jen záškuby, jako by nestíhala grafika. Časem to přešlo do záseků hry (kdy pomohlo jen vytáhnutí ze zásuvky). Pak na čas záškuby přestaly, i záseky, a následně se začal sypat a pixlovatět obraz. Reklamace trvala cca 6 dní. Vyměnili mi PS3 kus za kus se zprávou že to PSko mělo v hajzlu grafický čip + nadměrně se přihřívalo.

Takže sem dostal druhý PSko... který po měsíci začalo dělat opět to samý :) Opět reklamace, a ted už mam rok třetí kousek a vše v pohodě. Ten čip odchází vadou při výrobě. To teplo mohlo bejt tim že jsem mel to PSko nalepený moc na zeď.

Takže závěr: reklamovat, a nezažil si tento vadnej kus sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele kdyz si stahnu dema jako jsou Rage,Sleeping Dogs A Fifa 13 jdou krasne bez zaseku proste nadhera ale jak mile si zapnu ZAKOUPENE GTA 4 tak vyjdu ven jedu v aute a zacne se to zasekavat a u ASSASINA kdyz treba du mezi lidi tak se mi to strasne zasekava pak odejsu a je to vklidu ale podle me by to nemnelo delat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jako u jezdeni ne jen treba kdyz mne zacnou honit policajti treba 4 auta a ja zacnu po nich z auta strilet tak to nic nedela nebo kdyz porste jen tak po nekom zacnu strilet tak se to trsoku laguje a pritom sem koukal na gameplay na ps3 na youtube a tam mu to jelo v pohode .. .:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu