Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problemy s Ps3


Neslikov

Otázka

Zdar... mam takovou malou prozbu zatim mi na to nikdo nedokazal odpovedet tak to zkousim tady za vsechny uzitecne rady budu opravdu rad :))

Mam Ps3 Slim 320 GB tak mesic a dema jako jsou Fifa 13, Rage, Sleeping Dogs Infamous 2 a jine jdou uplne dobre bez zaseku,,funguji perfektne ale mam zakoupeny 2 hry Assasin Brotherhood a GTA EPISODE FROM LIBERTY CITY a tyto hry se mi nepravidelne sekaji

napr : GTa ... jdu po ulici de to krasne a kdyz prijede 1 policejni auto a vystoupej z neho 2 policajti a zacnou strilet tak mi poklesne FPS a de videt ze se to seka a pri velkych vybuchach aut atd tak to je strasne u tech aut bych to pochopil ale na to ze mam misi kde mam zabit treba 4 lidid a oni po mne strilej a zacne se to sekat tak to se fatk neda nemate nekdo nakou radu co bych mohl udelat :) aby to pomohlo :) dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Ne nic se nezmenilo mam to vertikalne a horizontalne ma tam 4 posozky a furt RAGE,,,Fifa 13,,Infamous 2,,,NBA 2K13 ,,Mortal Kombat 9 a proste vsechny dema co jsou na stroe jdou v pohhode ale jak mile zapnu gtacko balland of gay tony tak vyjdu ven to je jeste v pohode pak zacnu strilet a zacne se to lagovat a u assasina to sami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OMG to není o žádném přehřívání!

dej to na reklamačku nevím proč to tak řešíš, když je to v záruce.Jooo kdyby to nebylo v zaruce to by byla jiná.

stajnak si myslím že je to v BR diskách nebo mechanice,Gta ,Assas jsou velké rozsáhlé hry,a pokud se nepletu tak takové hry

mají, nebo spíš musejí dát obsah v zip kompres.složce takže se to online streemuje.a to je celkem záhul na čtení obrovského obsahu dat na jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Trololo, to si myslíš ty že to není o zařívání, když se ti PSka přehřeje tak se ti začne zasekávat a občas i zamrzne.

Dirt010

Když se zahřeje tak se :

1)samo vypne "hodí hlášku že je přehřáté"

2)vypne se a hotovo "Ylod"

To se přehřeje jen u Ac,GTA?zajímavá teorie:cheesygrin:

upřímě ti řeknu že tak trochu vím očem mluvím, a pokud by se systém z duvodu přehřátí začal kousat, tak životnost ps je

je par minut ne-li sekund takže na tu teorii zapomen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Herbas a kde jsi to HDD koupil ?? A kdo ti ho tam montoval ??

HDD se kupuje např. v obchodě. No a namontovat ho zvládne i trochu chytřejší opice, celý problém spočívá v odmontování jednoho šroubku. Mimochodem, není výměna HDD popsána i v manuálu? Jo, já vím, nikdo je nečte...

LOCK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu