Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jailbreak na ios 5.1


daveee

Recommended Posts

Zdravím,

koupil jsem si ipad 3 a byl v něm ios 5.1. Chtěl jsem si ipad jailbreaknout, ale narazil jsem na to, že 5.1 neni nejspíš podporovaný, protože mi Absinthe hází nějakou chybu (vyzkoušel jsem více verzí).

Proto bych se chtěl zeptat, jestli vůbec jde flashnout 5.1 a jestli jo, tak kdyby tady někdo byl tak hodnej a poskytnul mi nějaký návod.Popřípadě, jestli jde udělat aktualizace z 5.1 na 5.1.1, nebo nějaké jiné řešení ... děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá sa ani tethered. Všetky zariadenia s procesorom novším ako A4, nemajú limera1n exploit a teda JB vychádza až po dlhej dobe. JB na iPad 3 je iba pre iOS 5.1.1, na 5.1 nie. Ak nemáš SHSH zálohu, čo nemáš ak je iPad nový, na 5.1.1 sa nedostaneš, iba na najnovší podpisovaný iOS a to 6. Takže ti ostáva iba update na iOS 6 a čakať na JB, kedže na 5.1 už určite nebude. Načo vlastne JB tak nevyhnutne potrebuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu