Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iso2god a system update


Recommended Posts

nevím jak iso ale u nového medala fungují textury pouze z interní hdd.ani z interní flash paměti ani z externího zařízení to nejde.a pokud hru rozbálíš image browserem tak ti po třetí misi dál nepujde.hra je funkční jenom pokud je použitej formát god

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to udělat tak, že si v iso2god rozbalíš ISO z DVD2 Medal to se ti rozbalí do složky např. 495359 no a v Image browseru si z DVD1 vyextrahuješ pouze adresář content a ten poté zkopíruješ do složky 495359 kterou pak nakopíruješ do content v Xboxu a HD textury jsou na světě ..Teda alespoň mě takhle vše bez problémů funguje.

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to udělat tak, že si v iso2god rozbalíš ISO z DVD2 Medal to se ti rozbalí do složky např. 495359 no a v Image browseru si z DVD1 vyextrahuješ pouze adresář content a ten poté zkopíruješ do složky 495359 kterou pak nakopíruješ do content v Xboxu a HD textury jsou na světě ..Teda alespoň mě takhle vše bez problémů funguje.

Takže hru musím mít na interním hdd v xboxu, aby mi jeli HD textury? Teďka to mám na externím HDD.

Pomocí iso2god jsem udělal DVD2 a z DVD 1 jsem vyextrahoval jen content, a ten jsem vložil do adresáře z hrou z iso2god a pak jsem to nakopíroval na externí hdd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hru musím mít na interním hdd v xboxu, aby mi jeli HD textury? Teďka to mám na externím HDD.

Pomocí iso2god jsem udělal DVD2 a z DVD 1 jsem vyextrahoval jen content, a ten jsem vložil do adresáře z hrou z iso2god a pak jsem to nakopíroval na externí hdd.

No já to mám na internim, ale nevidím problém proč by to nemělo fungovat z externího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to mám na internim, ale nevidím problém proč by to nemělo fungovat z externího.

Předělal jsem to na interní a jede to, takže pokud se něco instaluje na disk jako HD grafika (Battlefield 3, MoH Warfighter) nebo auta (Forza 4), tak to musí být na interním HDD. Minimálně ta složka 0020000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu