Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém po nainstalování na HDD


ENT3R-CZ

Otázka

zdravim

mam lt+3.0, hry pálím na Verbatim média, mechanika Ihas, dle veškerých správných postupů.... Když hru spouštím rovnou z DVD, tak bez problémů hraju, jak dlouho chci, ale po nainstalování na HDD se objeví hláška "disc is unreadable". Vím, že je toho plný internet, ale snad nikde jsem nenašel kloudnou odpověď na tohle téma..

předem díky za odp.

edit: ještě mě napadlo, že by neměl být problém s vypálením nebo DVD samotným, protože bez instalace na HDD je to bez problémů hratelné, ale pes musí být zakopaný někde v nastavení xboxu. Četl jsem tu něco o tzv. "tichém updatu", ale nevím, jestli je to zrovna tenhle případ...

//EDIT 2: vymazal jsem cache na HDD, trochu to pročistil od nesmyslů, nainstaloval Forzu Horizon, hrál cca 3min. a naskočila hláška "UNABLE TO AUTHORIZE DISC" - konzole se restartuje a tak stále do kola...

//EDIT 3: udělal jsem re-flash svojí iHAS, nově pálím podle tohohle postupu, následně pro kontrolu projedu přes KProbe.... a hle? i po nainstalování hraju bez problémů. Zkoušel jsem zatím AC3, Halo 4 cca asi hodinu a bez chybičky. Problém co jsem měl s originálem GoW 3 se taky neprojevil, takže pes byl asi opravdu zakopaný ve vypalování... Každopádně velký pomocník je právě KProbe - ze zajímavosti jsem si projel DVD, které mi dělaly problém a podle výsledků se tomu ani nedivím.

Takže každý kdo má obdobné problémy:

-sehnat si iHAS revize B - i tady na foru k sehnání

-sehnat správná média - osobně pálím na Verbatim MKM-003

-správně nastavit ABGX 360

-nastudovat tu nejlepší metodu vypalování

-vypálené kopie pro jistotu ověřovat přes KProbe

Upraveno uživatelem ENT3R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Začni třeba tím, že sem hodíš výsledek testu toho dvd z KProbe (jak kvalitně je vypálené).

Např. OPC v nastavení ImgBurn máš zaškrtnuté? Média jsou made in Singapore?

Dělá mi to třeba i originálka GoW3 po nainstalování na HDD (rovnou z DVD i jako v ostatních případech hraju normálně), takže médiem, nebo vypalovačkou to nebude...

Upraveno uživatelem ENT3R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkoušel si mp3trick? pust libovolnou mp3 a zaroven hru...nech ji pustenou cca 3-5 minut a pak ji vypni...ja to tak delam normalne s tim novejsim dashboardem. Ale zase píšeš že pálíš ihaskou a mas lt 3.0 to by nemelo delat problemy, tak nevim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu