Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox nové Loga!!!


pavel1982

Recommended Posts

Ke stažení

http://www.realmodscene.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=141

takže to co jsem tu rozepisoval je zbytečnost.tak stáhněte si soubor.

zkopírujte jen složku fakeamin třeba na flash disk a přes vipera nebo xexmenu to hodte jen na hdd

jděte do dl a najdete fakeanim = Hdd:\fakeanim\fakeanim.xex a uložit.restartovat xbox budete mít červenou obrazovku,ale tu můžete ignorovat.protože v kolibraci(calibration)si nastavíte pro phat 13 nebo slim 5

Dále přes file menagera Flash\bootanim.xex odstranit.restartovat xbox v guide nebo vypnout a znova zapnout.

takže hotovo!!!! vyberte si jaké koli video wmv 9.udělej te to co jsem napsal.a pak jsem zkopíroval fakeanim.ini na flash disk a opravil na pc vypadá to takto

; fakeanim configuration file

;

; delay controls how long to wait before the video plays each count is equivelant to 250ms

; This allows for the gpu to initilaize and the monitor to become ready. 0 to 100 are valid.

;

; calibration when set to 1 enables the red screen prior to video being played. When set to

; 0 the screen will be black prior to the video being played.

;

[fakeanim]

delay = 13

calibration = 13

znova jsem to hodil místo předešlého ..vypnul a znova zapnul.a běží to dobře.jinak mám phat 13 a slim 5

FUNKČNÍ na 100%

Upraveno uživatelem pavel1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu