Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMPlayer v0.0.2 - Media player pro X360


ga1far

Recommended Posts

================================================================================

Changelog

================================================================================

Version 0.0.2:

- Fixed: .avi files not playing after a .mkv, .mov or .mp4 file has been played

- Fixed: When entering a new folder « Item number/All item number » will not update until moving down on d-pad

- Fixed: When paused, the osd buttons (y, xbox, x) unpauses video, only (a) pauses/unpauses now

- Fixed: Osd_show_progression (x) only shows if osd-button (y) hasn’t been pressed before

- Fixed: Lb and Rb doesn’t seek -600/+600

- Fixed:The D-pad being buggy after a video has been played

- Fixed: Some bugs with osd displaying delay as -0 because of it being close to zero

- Fixed: Removed the 1 pixel-width line artifact in videos

- Changed: Osd-button (y) now switches from directly on/off, this means it only needs 1 press to full osd and not 3 presses

- Changed: When pressing the pause-button (a) progression will also show

- Changed: The page down icon now only shows, if there are at least more items than a page

- Changed: The ( button doesn’t exit to homescreen any more, it goes one level up, until root then goes to homescreen

- Changed: [extension.mp4] demuxer=mov to demuxer=lavf in mplayer.conf, lavf handles .mp4 files better than mov

- Changed: Updated libass to 0.10.0

- Changed: Ass/ssa is now subtitle default which means outline, color, scale etc. works -Changed: The audio delay option in osd is more logical, a audio_delay of 100 ms doesn’t mean audio is 100 ms before video (mplayer standard), but 100 ms after

- Changed: Replaced mxml with tinyxml, because of loading problems and it seems lighter

- Changed: Updated GUI with button indicators, changed page size from 10 to 15

- Added: « Restart » and « Shutdown » buttons

- Added: A « smart menu » that saves your last selection and path when exiting a menu or playing a video (resets between devices)

- Added: Resume-playback function: if you stop a video in the middle of playing, it will save last position and resume from there if desired (more than a minute of video has to be played)

- Added: All libmenu’s working functions available in the main osd, so libmenu will no longer be needed

- Added: Patch from mplayerdev’s mailing list which adds support for playing videos inside multivolume uncompressed rar files

- Added: If a .rar file loads, it now gets the extension of the archived file, so the true extension profile is loaded

- Added: The (back) button goes directly back to homepage

- Added: Sort files. By pressing (x) in the file browser, you can order by Name or Date (day/month/year)

- Added: ASS settings can be accessed from the subtitle osd menu

- Added: Set ass=yes and vf=ass in mplayer config. This means it can be disabled and subfont can be used if desired

Ke stazeni zde: xmplayer-0.0.2.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V odkazu je to napsane:

================================================================================

Install

================================================================================

- Copy all files to the root of an usb stick, launch it by xell or latest dashlaunch

================================================================================

Tj. zkopirovat na usb a spustit pres xell nebo dashlaunch. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nemas soubory nahrane v root (korenovy adresar), tim myslim aby to nebylo v zadnem adresari napr. aby se treba nejmenoval prehravac videa

já teda sem asi natvrdlej, ... dávam to do kořenovýho adresáře - nefunguje, dávam to do složky - nefunguje, dokonce jsem vzal ty elf. soubory, dal je do složky mplayer, aby byly spolu s ostatnima souborama a složkama toho přehrávače - nefunguje. Nemůže to být např. ne-nejnovější verzí Dashlaunch? etc. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Taky mi přehrávač nefunguje, resp. když ho spustím přes nejnovější DashLaunch(ať už z rootu HDD externího nebo interního nebo ze složky v rootu), tak zezačátku problikne černá obrazovka s bílým textem (podobné commandline), pak se spustí načítání, které jede furt dokola. Po chvilce načítání tam problikne na pozadí černočervené pozadí s textem, které nejde přečíst a pak se tam zpět hodí načítání, které už jede donekonečna. Přitom veškeré ovládání včetně HOME buttonu nefungují, takže zbývá jenom reboot. Povedlo se někomu rozběhnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle sem to už spustil ale chvíli to načítá a pak to hodí hlášku [canot required file] nebo tak něco, musim jen potvrdit a vypne se to.

Dělalo mi to tu samou věc i když jsem měl vše dobře. Z flešky to psalo tu hlášku i z mého origo Hdd 20 gb. Najednou to nahraju na můj externí hdd co mám hry a už to jede!!!!!! Ale když jsem dal do druhého portu usb flešku s filmem tak se to vždy sekne.Ale když jsem místo flešky dal externí hdd ve formátu NTFS tak to jede jak má-player vidí NTFS to je super.MKV jedou plynuje jen HDčte ale FULLHD se trhá.

Upraveno uživatelem Krabbio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Taky mi přehrávač nefunguje, resp. když ho spustím přes nejnovější DashLaunch(ať už z rootu HDD externího nebo interního nebo ze složky v rootu), tak zezačátku problikne černá obrazovka s bílým textem (podobné commandline), pak se spustí načítání, které jede furt dokola. Po chvilce načítání tam problikne na pozadí černočervené pozadí s textem, které nejde přečíst a pak se tam zpět hodí načítání, které už jede donekonečna. Přitom veškeré ovládání včetně HOME buttonu nefungují, takže zbývá jenom reboot. Povedlo se někomu rozběhnout?

stejný problém ... už nevím jak dál ... DashLaunch mam 3.02

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu