Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nedostatek pameti??


Reiden

Otázka

opet zdravim console forum...vlastnim telefon ZTE Skate (ja vim,je to cinan....) a mam s nim jedem problem ktery mi uz delsi dobu drasa nervy....pri ruznych aktualizacich mi telefon neustale hlasi ze mam nedostatek uzivatelske pameti...(aplikace se stahuji do vnitrni pameti telefonu,nechapu proc)...u vetsich aplikaci se samozrejme stane to ze se aplikace ani nestahne kvuli "nedostatku mista". Jde nejak udelat,aby se mi vsechny aktualizace i stahovane aplikace ukladaly rovnou na SD kartu? ja to proste nevykoumal :-/ predem dekuju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
opet zdravim console forum...vlastnim telefon ZTE Skate (ja vim,je to cinan....) a mam s nim jedem problem ktery mi uz delsi dobu drasa nervy....pri ruznych aktualizacich mi telefon neustale hlasi ze mam nedostatek uzivatelske pameti...(aplikace se stahuji do vnitrni pameti telefonu,nechapu proc)...u vetsich aplikaci se samozrejme stane to ze se aplikace ani nestahne kvuli "nedostatku mista". Jde nejak udelat,aby se mi vsechny aktualizace i stahovane aplikace ukladaly rovnou na SD kartu? ja to proste nevykoumal :-/ predem dekuju :-)

Jo to je na p*** .Zkus kouknout na nejakej program..a nebo rovnou ROMku...vim ze nejaky to umej hazet aplikace na kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bojim se ze ti nerozumim...

Nevim proc ale androidy(nevim jaky ale ten tvuj asi jo) neumej ukladat stahnuty aplikace atd na SD kartu.Nevim jestli je na to treba nejakej program na marketu nebo nejaka utilita...ale vim ze jsou nejaky ROMky(trochu predelanej android) ktery to umej.Zkus se kouknout na nejaky forum o mobilech/androidech atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neco zkouknu...ty ROMky se mi vubec nechce zkouset,neverim ze to bude fungovat tak jak by melo...ohledne tech programu...to mi prijde jako schudnejsi reseni,nicmene vubec nevim pod jakym heslem bych neco takovyho hledal :D

Hele ja vubec nevim jestli nejakej je a existuje.a Romek se neboj..jsou odzkouseny a nektery jsou daleko lepsi naz samotnej *android*..ona ta ROMka je porad android jen je upravena atd..no nekde si o tom zkus neco precist :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady máš všechny návody jak na nahrátí nový romky + hotové romky (nevybírej podle verze romky, ale hlavně podle vzhledu a funkcí. Kolikrát sou romky třeba 2.3.7 lepší jak romky 4.0.4) Takže nejlepší je třeba vyzkoušet 10 romek. A až si do mobilu nahraješ jednu nebo dvě tak zjistíš že je to uplně easy věc ;). A neboj nejde na tom co zkazit ;)

http://www.modaco.com/forum/542-zte-skate-skatemodacocom/

Upraveno uživatelem kdyr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud si najdeš nakou romku "neofic"která by v popisu řešila tvuj problém, seděla na tvoje zařízení

musíš udělat ...

1)root zařízení

2)nahrání room

tyto veci nejsou nikterak lehké

a u tehle procedur to zařízení mužeš totálně zrušit takže asi tak.

Řeči lidí že se nic nemuže stát, NEPOSLOUCHEJ !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám stejný problém , že mi tohle telefon napíše a jelikož mám právě předělanou romku, tak mi blbne i uložiště, že málo kdy přesunu věci z telefonu na kartu, takže čekám až bude na můj mobil nějaká plně funkční :D ale to se mám asi načekat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To jak sem ti posílal to je ono. ten návod na root to je taky ono. A věř mi že natom zkazit nic nejde dělám toto od dob k750i a brick jde opravit nahráním officiálního updatu. U sony ericsson pomocí SEUS, u samsungů pomocí KIES a ZTE má taky svojí oficiální aplikaci pro update. Takže když se něco pokazí tak to protáhneš přez origo update a zkoušíš to udělat znova. A nench se odtoho odradit začátky jsou sice složitější, ale pak jak na to přídeš zjistíš že je to lehký a oficiální software už nikdy nebudeš používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu