Jump to content
  • 0

pomoc adware ČESKÁ REPUBLIK POLICIE


seth123

Question

brácha chytil do PC adware na zaplacení pokuty za nelegálni sw, je to neuvěřitelně zákeřné, po startu naběhne obrazovka stím at zaplatí pokutu, správce úloh nefunguje, jde se pouze odhlásit, stejná situace je i v nouzovém režimu. Jediné kde se adware nespusti je nouzák s cmd tam jsem to nechal prohledat nodem a pak win defendrem a nic. Na netu jsem našel sice nějaké stránky o tom ale jsou psané google translatorem. Začínám být rozhodnutý k reinstalu, přes ubuntu zachráním data a pak přeinstaluju.

nesetkal se stím někdo?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

ale jde :D na flashce si udělas spustitelný boot ubuntu, to dáš do PC nabootuješ try verzi ubuntu stahnes combofix na plochu, restartujes PC, spustis win pod nouzakem s cmd, spustis tasklist a das novou ulohu, das prochazet a najdes si kde sis ulozil combofix a spustis ho jako uzivatel a jede to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Virus policie české republiky bohužel existuje v mnoha mutacích např. mluvící verze a dokáže občas překvapit.

Instalovat znova kvůli tomuto systém je dle mne zbytečné, ale na druhou stranu tento troják nejde vždy jednoduše odstranit dle návodu typu spusť nouzák - pust roguekiller z flash a je to.

U spousty případů nouzák pustit nejde (vytuhne to, restartuje se atd..) a pak nastupují boot cd typu RD Commander, Windows PE a pod. které také často nefungují atd...

Pro uživatele se základní znalostí vypalování, isa atd. jsem připravil podrobný návod i s obrázky na odstranění tohoto trojana virus policie české republiky pomocí AVG Secure CD (boot Linux CD).

http://www.odvirovani.cz/vir_policie_cr.html

Přeji hodně štěstí a pevné nervy v boji s tímto prevítem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy