Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyskakování z XBLA her?


Recommended Posts

Zdravím všechny,

potřebuji radu jak vyskakovat z XBLA her.

Ať spustím jakoukoliv hru a ukončím ji klasicky EXIT GAME, tak mě to buď vyhodí do org. xbox menu a nebo restartuje do FSD3.

Mám XBOX FAT s RGH a FSD3. XBOX se mi automaticky načítá do FSD3.

Chtěl bych tedy poprosit o rady jak hry ukončit aby mě to hodilo zpět do FSD3 bez restartu konzole.

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen trochu nerozumím tý poslední větě.. Tobě se restaruje konzole po vypnutí XBLA hry? čili začně znovu glitchovat Coolrunner a nejdřív naběhne XBOX360 logo nebo vypneš hru a objeví se modro-oranžové logo FSD3?

Ne tak presne.Ted jsem schvalne zkusil wolfenstaina a tam bylo exit to game libary a to me hodilo do org. Xbox menu.

Jinak to byva takto.Vypnu hru ,chvilku je tma a pak se ukaze modro oranzove logo a nacita se fsd3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to není restart xboxu, ale načítání FSD3 ;) u FSD2 to skákalo rovnou bez načítání, tady to zatim asi nezvládli udělat nebo nevim ;) jinak se to dá upravit v daschlaunchi

A poradis mi prosim jak a co mam upravit?

CHapu tedy dobre ze je to normalni jev FSD3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak ;) zapnout DashLaunch a upravit chovaní při vypínání XBLA ;) nebo do launch.ini připsat xblaexitdash = false a uložit na disk nebo flashku xboxu

zapnout dashlaunch zatím nevím jak.Zkusil jsem ale tu druhou možnost a je to pořád stejné.Pro jistotu takhle vypadá me launch.ini

Také mě trápí že mě to vyhazuje do originál xbox menu....netušíš proč?Stalo se mi to u 4 her z 5 a převážně když tam je EXIT TO GAME LIBRARY.Je to otravný pokaždé pak mačkat střed a po té Y a vracet se zpět.

Děkuji ti za rady....jsem vděčný za každou pomoc.

nxemini = true

pingpatch = true

contpatch = false

fatalfreeze = false

fatalreboot = true

regionspoof = true

dvdexitdash = false

xblaexitdash = false

nosysexit = false

exchandler = true

noupdater = true

debugout = false

liveblock = true

livestrong = false

remotenxe = true

nohud = false

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud tedy máš FSD3 a instaloval sis ho na HDD, tak přes file managera otevřít HDD na kterém je složka FreeStyle a někde s tou složkou by tam měla být složka Apps -> DL a jedinej soubor default.xex ;) tam jde vše nastavit ;) jinak podle launche to vypadá, že by se Ti to mělo vracet normálně do FSD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud tedy máš FSD3 a instaloval sis ho na HDD, tak přes file managera otevřít HDD na kterém je složka FreeStyle a někde s tou složkou by tam měla být složka Apps -> DL a jedinej soubor default.xex ;) tam jde vše nastavit ;) jinak podle launche to vypadá, že by se Ti to mělo vracet normálně do FSD

Tak jedinej default.xex ktery jsem nasel mam v hdd/fsd3/default.xex

Ale nemam tucha cim ho otevrit nebo jak tam co nastavit.RGH jsem si nechal delat jen ho chci poladit protoze mi tohle vyskakovani prijde divny.Cesta k default.xex je i takto zapsana v launch.ini.

Diky za rady a snahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Homebrew/Rebooter/16197/dash_launch_v3.03.zip stáhnout, rozbalit stačí jen složku installer a celou si jí hoď někam na disk, kde jí najdeš. Pak ve FSD přes File Managera najdeš složku, otevřeš a otevřeš soubor default.xex. Popisky ke všemu tam jsou ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Homebrew/Rebooter/16197/dash_launch_v3.03.zip stáhnout, rozbalit stačí jen složku installer a celou si jí hoď někam na disk, kde jí najdeš. Pak ve FSD přes File Managera najdeš složku, otevřeš a otevřeš soubor default.xex. Popisky ke všemu tam jsou ;)

Zlatej...dekuju.Hned jak bude cas tak to zkusim a dam info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Homebrew/Rebooter/16197/dash_launch_v3.03.zip stáhnout, rozbalit stačí jen složku installer a celou si jí hoď někam na disk, kde jí najdeš. Pak ve FSD přes File Managera najdeš složku, otevřeš a otevřeš soubor default.xex. Popisky ke všemu tam jsou ;)

Tak jsem to zkusil,přenastavil xblaexitdash a teď to skače do FSD.Jen se chci ujistit,to že se po ukončení XBLA hry jakoby znovu načítá FSD3 je tedy normální a dělá to všem.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu