Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for speed: Most wanted 2 - Vydání


Vasilko

Recommended Posts

Čau lidi, Nevíte v jakém obchodě budou NFS Nejdříve? Objednával jsem na alze, ale datum dodání den o de dne stoupá :D tákže jsem objednávku stornoval a nyní se ptám Vás, Nevíte Kde budou NFS nejdříve?

Boha já už je chcííííííííííííííííííííí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je pár gameplay videí a vypadá to luxusně.

http://psvitaforum.com/threads/need-for-speed-most-wanted-autolog-2-0.7245/page-70

----------------------------------------------------------------

EDIT1 => Zde posílám odkaz na zajímavé Review video (15min):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s_t-

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to koupil v brnenskym xzone. co se tyce grafiky - nejdriv sem byl mirne zklamanej, cekal sem vazne jen mensi rozliseni PS3 verze, ale chapu ze to asi poradne neslo. kdyz ted hraju, tak hra vypada na urovni ridge racer vita, ale obcas jsou tam luxusni scenerie (napr. vyjizdeni z tunelu na slunecnou dalnici je luxusni pohled) . Grafika "hlavnich" aut je vyborna, nicmene je logicke ze pecky a civilisti na to doplaci, tam to holt tak extra hezky neni. ale da se to zkousnout. textury baraku taky dech nevyrazi. overall dam grafice 8/10 , protoze to hlavni - vase auta, a efekty - je udelane krasne. to krovi okolo jen "neurazi" .

co se rozsahlosti tyce - je to PS3/X360/PC verze. o tom zadna. ovladani je vyreseno dost dobre, ale zamrzi me nemoznost ho zmenit (ja proste ty kary na tom posranym analogu ovladat neumim :D ). po chvilce se da zvyknout i na interface, ale hlavne ten feel. kdyz jdete s autem do smyku, tak ten smyk taky vypada jako smyk. zni jako smyk, a chova se jako smyk. hudbu snad ani komentovat nemusim. kazde auto ma naprosto jedinecnej zvuk... projizdeni tunelem jde i slyset... no proste krasa. a ty skoky ! bouracky ! :)

overall je to asi 9.5/10 za me. a to nejsem zavodni hrac :)

hratelnost 10

grafika 8

zvuky 10

timto bych i rad, abyste mi poslali vase autolog nicknamy. at muzu vesele pridavat do friends a muzem si trhat rekordy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu