Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Internet FW 1.5


FeeL

Otázka

Caw omlouvam se ze to tu pisu kdyz je vsude hodne navodu , ale ja to z tech navodu ani z jednoho nepochopil ani v sekci pro zacatecniky , ale ted k veci dam to jak tam je v navodech napsany a dam to Network seting nebo co Infrastructure mode , potom to vsechno udelam.Dam u toho druhyho myslim scan , najde mi to neaky spojeni bez jmena a vedle toho je napsano WEP no tak dam dalsi a tam je napsany wep key ale kde ten wep key mam vzit ? A jeste jestly na FW 1.5 nepotrebuju na ten net neaky ty brousery nebo co dik za odpovedy cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

...na 1.5ce zadnej browser neni, takze bud sehnat nakej jako hombrew(coz sem schanel a nicmoc)..a nebo normalne pomoci DEVHOOKu spustit nakej vyssi FW(ja pouzivam 2.71)...

...ale nema to pro tebe smysl pokud nejses v obalsti kde je nakej free hotspot- misto kde se mues bezplatne a bez hesla pripojit pres wifi..

...prave ten WEP KEY je neco jako heslo, jeden ze zpusobu zabezpeceni..

...nebo pokud muzes k nastaveni ty site, tak si povol svoji mac adresu(dalsi zpusob zabezeceni)..najdes ji v setings- system info v psp...

..jinak uz je to tu probirany, vsechno DEVHOOK, INTERNET NASTAVENI..staci zada do vyhledat a chvili se prokousavat tou tunou oftopicu :)

..gudlak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem to skoušel i přez notebook ale ten notebook to PSP nevidelo .....

a to ten notebook ma WIFI

nevim jak to vysvetlit aby jsi pochopil...

PSP neni zavisle na notebooku jelikoz notebook neni zadny router a nevysila zadny takovy signal tudiz PSP neni zavisle na notebooku, ale na antene z toho panelaku chapes?

a jak nastavit devhook si najdi nejaky navod a zkousej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu