Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Budoucnost Xbox360 a smysl jeho koupě


Kulo

Recommended Posts

Zdravím všechny pařmeny!

Můj problém je takový, že v poslední době hodně uvažují o koupi xboxu360, ale mám trošku pochyby jestli má vůbec cenu investovat do tohoto zařízení když už se začíná mluvit o nové verzi xbox720.

Přece jenom bych byl opravdu nerad kdyby za 3 měsíce vyšla nová konzole a vývoj her pro 360 šel do ....

Moc se v tomhle neorientuju a proto bych uvítal vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nad touto koupí uvažoval také, sice o něco dříve než ty, ale nakonec jsem taky koupil xbox 360 a nemohu si stěžovat.. Nová konzole vyjde jak píšou příští rok a to ještě bůh ví v jakém období, takže do té doby pokud se nechceš nudit tak bych 360tku zakoupil :). Přece jen už to není taková velká pálka :) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, jak dlouho po vydání (a jestli vůbec) se na tom bude dát zahrát něco jiného, než-li hra z originálního média.

nechcel som to pisat, ale ked si to uz spomenul, tak je jasne, ze X360 iba ak s flashom, alebo RGH!!! Inak na orig. by som volil uz iba nove konzoly!!! Nechce sa mi verit, ze nove konzoly pojdu hrat bez originalok, ze to niekto prelomi....PC je na tom stale rovnako :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nad touto koupí uvažoval také, sice o něco dříve než ty, ale nakonec jsem taky koupil xbox 360 a nemohu si stěžovat.. Nová konzole vyjde jak píšou příští rok a to ještě bůh ví v jakém období, takže do té doby pokud se nechceš nudit tak bych 360tku zakoupil :). Přece jen už to není taková velká pálka :) ;)

Výjít by měla příští rok, říjen,listopad

Měla by nabídnout zpětnou kompatibilitu,včetně použití ID z x360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doba na nakup 360ky je podle me nejlepší, já sice koupil PS3, ale stářím je to podobný.. taky tak rok plus mínus před vydáním nový konzole..

můžu si dovolit koupit originálky který chci vlastnit za hodně dobrou cenu i nový (aukro , různý výprodeje ) a u her kerý pro mě nejsou tak citový, můžu hrát stažený.. čili za mě ideál.. byl sem zarytej antikonzolař, začlo to PSP, ted PS3, a ty analogy, gamepad atd prostě novej rozměr hraní.. čili rozhod ses správně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trezzor: to máš pravdu plnej souhlas :) je x plošinovek co je na pc, nebo různejch zajímavejch chodiček co by s tim byly fajne :) na psku a i xboxu se mi líbí mnohem větší výběr her typu God of War, Uncharted a tak :) oboje má svý kouzlo.. a to hraní na velký televizi .. prostě na pc hraní je super, s gamepadem bude eště lepší (musim vyzkouset jak rikas ) ale kdyz sednu k telce, zapnu psko, tak prsotě luxusni relax po směne, nebo kdyz jej venku hnusne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooooo, když už jsme u toho, dnešní PC se dá připojit k TV také, tedy pokud máš aspoň trochu moderní TV. Pak si můžeš válet zadek i u PC.

Mimochodem, existují programy, co dokáží namapovat klávesnici na gamepad, pokud ho nepodporuje samotná hra. Pak už máš vlastně z PC kompletní konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci utíkat od tématu . samozřejmě dá, máš pravdu, pc mam slušnej, telku taky, stačil by jen hdmi kabel a všecko by fungovalo :) trošku přeuspořádat nábytek, u pc mam projektor na filmy :) to mi aktuálně stačí :) nevim kde je to "kouzlo" proč na psku dohraju temer kazdou hru do konce, a na pc sem to vetsinou nedotah a pretalo me to bavit.. "něco na tom je" a o tom to asi "je"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC mam rovnako pripojene k TV (42" LCD LED), ako som mal X360 a rovnako sedim v kresle. Tie hry uz vyzeraju inak, ako na starsom X360. K tomu bezdrotovemu gamepadu X360 je nutne kupit receiver

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Xbox_360_Wireless_Receiver.png

http://www.playshop.sk/index.php?page=info&item=4609

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu