Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS+ zadarmo 30dní funguje na CZ psn


expertos

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je otázka, jestli to vůbec v bankovnictví povolit lze. Zrovna Česká spořitelna, jako totální konzerva, spoustu věcí vyžaduje dělat na pobočce banky. Už ČS asi rok a něco nemám, ale pokud vím, zrovna internetové platby se v internetovém bankovnictví povolit nedaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


1) Na jeden účet = jeden kód, pokud chceš využít více, tak na jiném účtě

2) V nabídce Maestro není, takže logicky nepůjde.

3) Musí to být karta se security kódem...

Já jsem aktivoval jeden trial na ps3 který vypršel a teď jsem si na stejný účet dal přes ps vitu druhý trial takže víc kódů funguje na účet :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mam dotaz.. syn si aktivoval tento kod zdarma a natukal tam moji kreditni kartu. Mysleli jsme ze si to pak vymaze, nebo alespon zrusi automaticke placeni jak tu bylo myslim ze na strance 4 psano. JENZE aby si to mohl zrusit nebo vymazat, musi znat sve heslo ktere samozdrejme po XY letech pouzivani PS3 zapomel (ma nastaveno automaticke ukladani a prihlaseni) a jeste ke vsemu si o nej ani nemuze zazadat prez PC, protoze kdyz to vytvarel se svy, bratrem tak tam zadali buhvi jake datum narozeni ktere Sony pro obnovu hesla vyzaduje.

Timto vas moc zadam, jestli ma nekdo nejaky tip jak heslo zjistit / ziskat..

Pripadne kdyz by nebyly na karte penize v dobe automatickeho placeni, vypne se tato funkce nebo treba za mesic se to bude chtit zaplatit znovu ?

Dekuji!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu