Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Manhunt 2 - Pouze Screeny (+ Klub)


PeterCent

Recommended Posts

Byl Založen Manhunt 2 Players Club, členy tohoto klubu zatím jsou:

PeterCent

tekken90

Dark7

Big Tony.D

Caesar

killtroll

Všichni kdo jste v klubu si přidejte do podpidu náš UB od tekkena manhunt2gf4.png

Pokud se chcete stát členy tohoto klubu pište do tohoto topicu nebo mi napište PM

Takže sem dávejte vaše screeny, vraždy, chyby, atd ! Prostě co se vám líbí udělejte screen a hodte sem !

tady pár Screenů ---

2000931935187175014_rs.jpg

2000978559835473587_rs.jpg

2000963528844357088_rs.jpg

Prosím přidávejte vaše Screeny !!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

screen http://www.console-forum.net/showthread.php?t=14596

myslíš ten kompas ? ten je defaultně zapnutej a nevim že by šel vypnout (ani sem to nezkoušel :D....koukni se do settings ;))

thx...a myslel sem ten kompas....a v settings nic není...já to hraju na tu těžší tak je možný že to je jen bez kompasu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže ten Klub já to pak napíšu do prvního topicu....takže píšu tam sebe Dark7 a Big tonyD ještě někdo se přidá.....budem vyrábět různý kokotiny okolo týhle hry jako videa...návod atd ! Takže kde chce do klubu nebo má nákej nápad at se ozve....jinak dík tekkene za ten UB dávám do podpisu !!!! :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu