Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox 360 s rgh FALCON zamrzává


Recommended Posts

můj xbox 360 FALCON VERZE s rgh my zamrzává když je po delší době cca 2-3 hodiny nezapnu a potom jo musím je asi tak 2-3 zapnout a vypnout když to neudělám a jenom po té době to zapnu tak se mi prostě seknou nevíte proč prím poradte a když udělám tu metodu 2-3 vypnout a zapnout můžu je nechat zaplí klidně bez hraní 5 hodin prosím pomoc proč my to dělá jak to mám opravit mám si koupit collrunner který v tom asi nemám podle mě ano ale nevím abych to nekupoval zbytečně radši řekněte vy prosím pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číst věty po tobě je strašné, chtělo by to nějakou návaznost a ne přeskaovat s jednoho k druhému. Poraď se s člověkem, ketrý ti dělal RGH ať se ti na to podívá, bude to rychlejší než aby ti tady někdo hádal co to tak asi může být. Můžu jen říci že už máš starou revizi, takže ti v ní možná něco odchází a proto ti zamrzává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu