Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

net,ebooks,mp3


Guest huhulák

Otázka

Zdar , uvažuju o koupi této mašinky, ale napřed bych se chtěl zeptat majitelů jak jsou s ní spokojeni . A zajímaly by mě tyto věci.:

Je PSP ideální pro čtení ebooks, dá se to srovnat třeba s PDA , je dobrá čitelnost písmen a lze měnit jas? To samý se týká i netu , jestli se stím dá pohodlně a plnohodnotně surfovat .

Jaká je kvalita přehrávání mp3?

A při hraní nevadí moc že tam chybí ty dvě analogová tlačítka , ted nevím jak se přesně jmenujou , ale kvidlá se s nima

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

takže knihy sem nikdy na psp nezkoušel ale myslim že to nebude problém, jas se dá měnit ve 3 stupních - je na to specialní tlačítko pod displejem, čitelnost je dobrá jen na slunci je to hrůza - jsou tam hrozné odlesky, surfovat se dá velmi pohodlně alespon s firmwarem 2.71 s jinym zkušenosti nemám ale snad by v tom neměl bejt zas takovej rozdíl (s počítačem se to samozdřejmě nedá srovnávat holt monitor je monitor) .

Kvalita přehrávání je velmi dobrá pokud si pořídíš pořádný sluchátka ty co jsou v základu sou na nic, ale jako mp3 přehrávač neni psp moc ideální mě osobně třeba vadí velikost ale to záleží na tobě jak ti to bude vyhovovat a nakonec - vůbec nevadí že tam chybí druhej analog ty hry sou tomu ovládání přispůsobený (i když by druhej nevadil :wink: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak do predmetu pises - net, mp3 a knihy. Pokud jsou pro tebe tim nejdulezitejsim, pak tvoje cesta vede spise k PDA. Vsechny tyto veci se na nem delaji nesrovnatelne lepe nez na PSP. Ovsem co se tyce her vypada PDA proti PSP jako ubozacek. Takze nejlip udelas kdyz si poridis obe zarizeni (jako ja :-) ) Kdybych vsak musel vybrat jedno pak je to bez debat - PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja tam analog - kdyz se podivas na jakoukoliv fotku PSP tak ho najdes pod sipkama- e- booky jsou v poho, homebrew aplikace prectou i pdf, ja sem mel nejaky v HTML ale musel jsem je zkonvertovat aby byly bez diakritiky pac tu PSP nepozna, Jas se da nastavit tim tlacitkem jak psal SolidSnakea kvalita mp3 je super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak do predmetu pises - net, mp3 a knihy. Pokud jsou pro tebe tim nejdulezitejsim, pak tvoje cesta vede spise k PDA. Vsechny tyto veci se na nem delaji nesrovnatelne lepe nez na PSP. Ovsem co se tyce her vypada PDA proti PSP jako ubozacek. Takze nejlip udelas kdyz si poridis obe zarizeni (jako ja :-) ) Kdybych vsak musel vybrat jedno pak je to bez debat - PSP

Jaký máš PDA ?

o hry mě samozřejmě taky jde, ten zbytek beru jako + . Spíš bych chtěl to PSP , ale ted je otázka jestli to je taky použitelný plnohodnotně i k tomu čtení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam MDA Compact (je to v popisku), pred tim jsem mel iPaq hx4700. Nez jsem si poridil Compacta cetl jsem knihy na PSPcku, celkem to uslo ale PDA ho v tomhle smeru docela drti

a v čem např. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu