Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s bd avatar nejde spustit - prosim pomoc


pruza

Otázka

Dobry den, potreboval bych poradit, mam originalku blue ray film avatar 3d, dnes koupeny, zkousim pustit na ps3 s fw 3.55 rebug, pouzivam multiman ,po zapnuti videa z xmb mi napise po chvilce,,, problem with encryption key,, a neco ve smyslu, ze mam samozrejmne kvuli tomu updatovat fw, COZ ROZHODNE NEHODLAM DELAT :cheesygrin: s ostatnima filmama problem neni, co se tyce google, clovek tam najde jen to ze updatovat na vyssi verzi firmvaru, TAAAKZE kdyby nekdo vedel co s tim, byl bych vdecny { kodek, nekam neco nahrat, apod. bez updatu} dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

myslis tohle ??? http://rebug.me/ pisou tam ze je rebug 3.55.3 a pak jak ty rikas 4.21.1 ale to by slo spis o downgrade ne ?????? sorry rozumym tomu tak napul tak se blbe ptam jen by me v tomhle pripad4e zajimalo jestli pak pobezi vse ostatni kdyz mam vsechny ebooty vlastne na 3.55 tku ???? kdybys byl tak hodnej prosimte vysvetli mi to radsi jako trotlovi lip se to pak chape :cheesygrin: dik kazdopadne co sem se docet ja jde o kodovaci klice ktere maji platnost od 12 do 18 mesicu je to spis neco jako kodek ci certifikat nemyslis ze by to slo obehnout nejak jinak proste jde mi vse akorat u tohohle filmu me to nepusti ale ocekavam ze stejne do budoucna bude problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no pripada mi to jako dost problemu s funkcnosti kvuli jednomu filmu nak tak jsem spis doufal ze bude neco jako balik v pkg

kterej by obnovil data v tech kodovacich klicich co pouzivaj na BD disky bez prechazeni na jinej fw ale fakt se mi kvuli tomu nechce poustet do neceho co bych vlastne musel cely predelat a pak zjistil ze mi kvuli tomu asi dost vecy nepujde asi bude lepsi si pockat na nejakej novej FW {asi upravenou 3.60 jestli vyjde}ci rovnou koupit radsi bd prehravac a je klid kazdopadne ti diky za tvuj cas a snahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu