Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 VS PS Vita


pavlos11

Recommended Posts

jestli málo cestuješ, si doma, nikdo tě nemuže vyhodit od televize, monitoru, ber PS3

za cely den se dostaneš na 30 min k telce, monitoru ber vitu

ale stejně jak tu piše huhla nejlepší volba je mít oboje, snad od sony to nejsou jen plané sliby okolo cross-buy(výme jak dopadlo remote play, 1080p 60Hz, Psmove), snad tedy začne vycházet více her kde doma to rozehraješ :) a na cestě do práce/školy to dohraješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak televizi mám k dispozici nonstop(mám svoji)

PS Vitu jsem chtěl jen kvůli tomu že si to můžu vzít kamkoliv,ale to je asi tak jedinej důvod proč jsem si chtěl vzít,časem si ji možná koupím k PS3,ale to až budou levnější hry a větší výběr.

Takže PS3 Vyhrálo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to ja si myslim ze srovnatelny budou az na ne budou vychazet stejny hry a bude rozsirenej ten cross play tak to bude velmi dobry doma rozehrat a cestou do skoly dohrat ale chce to napr. Gran Turismo v poradny kvalite atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu