Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aktuální prodeje her


pernaaa

Recommended Posts

Čau,

docela by mě zajímalo, jak si stojí v prodejích her ČR oproti jiným státům, které mají běžně ve hrách lokalizaci a taky v poměru obyvatel. Já vím, pro někoho zbytečná kravina, ale mě to zajímá :)

Našel jsem www.vgchartz.com ale tam je rozdělení pouze po světadílech (respektive NA, Europe, Japan). Po státech jsem tam nic nenašel.

Zajímavá mapka je zde, ale to mi taky moc nepomůže. Překvapilo mě ale Švédsko :)

http://www.mapsofworld.com/world-top-ten/countries-spending-most-on-console-and-computer-game.html

Pokud někdo zná detailnější stránku s prodejem her, tak ať to sem hodí. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, dobrej článek a poměrně překvapující obsah. Nečekal jsem žádnou slávu, ale 2500ks deus ex je podle mě fakt mizérie vzhledem k tomu, že se jedná o naprosto všechny platformy.

Z článku vyplynulo, že tabulky prodejů v ČR k sehnání téměř nejsou a pokud ano, tak budou velmi nepřesné. Takže se asi nedopočítám a možná se už ani dopočítat nechci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu