Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Store


spectic

Recommended Posts

Zdravím, stala se mi nemilá věc. Zadal jsem do PS Store svou kartu, koupil si 3 hry (všechno naprosto bez problémů), ale poslední dva dny mi to hlásí error, že údaje na mé kartě nejsou validní. Nemůžu si nic koupit ani doplnit peněženku.. Údaje jsem nijak neměnil, karta v bankomatu funguje, na účet přes internet banking se taktéž normálně přihlásím. Nemá někdo podobnou zkušenost? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak to mám taky, vůbec nevim proč ale zdá se mi že mám chybu v zadávání tý adresy, kartu tam mám normálně bez chyb uplně stejně, jak jsem si to tam zadával před 2 tejdnama co jsem nakupoval z PSN.. a teď taky, že údaje jsou validní.. mě už z tak 100 pokusů nejspíš vypršel limit a píšou mi ať to zkusim za pár dní tak jsem taky zoufalej, až na to kápneš tak napiš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu