Jump to content

PSP 1004 - po zapnutí chvili svítí zelená kontrolka a pak zhasne.

pspcrash

Recommended Posts

Zdravím uživatele tohoto fora.

Dostal jsem od známého staré psp fat. Není zrovna v dobrým stavu. Po zapnutí se jen na 5 sec zapne zelená kontrolka a konec, display vůbec nereaguje. Baterka i nabíječka by měly být ok - oboji nové. Podíval jsem se dovnitř a 1 součástka na desce chybí - viz. obrazek.

post-67215-1468716165681_thumb.jpg

Jde o součástku ke které je připojen tenký plochý kabel z displaye (jde o podsvícení displaye). Po součástce zůstaly jen pocínovane plochy.. nešlo by jen připevnit ten kabel k těm plochám?- pokud funguje daná součástka jen jako úchyt.. Nebo ji musím sehnat? De o povrchovou montáž - ze svou trafo pájkou nemám šanci to napájet .) Díval jsem se na online servis a napájení by mělo vyjít na 1000 kč- tolik se mě za jeden díl dávat nechce.

Díky za jakýkoliv rady.

Edited by pspcrash

• 2 weeks later...

No je možné tam kabel od podsvícení připájet.Je to jednodužší než tam pájet nový konektor.Musíš ale dávat pozor aby jsi nespálil flex kabel a rozhodně mít micropájku.Tvůj problém bude určitě jinde.Jestli psp zapneš a po 5 sekundách se ti vypne tak byla utopená deska.Měl jsem několik psp s tímto problémem.Ještě možnost zkusit pandoru pokud se jedná o brick.