Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony PS3 Move Racing Wheel. ...


jesterhead

Recommended Posts

Ahoj,

nevíte někdo kdy přidají Move podporu pro hry Gran Turismo 5, NFS, LBP Karting... tak aby šel využívat ovladač Sony PS3 Move Racing Wheel?

Už se dostal v ČR do prodeje ale zatím nevím kde jej využít...

Psal jsem na podporu Sony Playstation ale 3 dny bez reakce.

Díky J :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zajímavá věc, zapnul jsem PS3 Move ovladačem, který byl tedy veden jako port 1, vložil jsem do ovladače - volantu (Move Racing Wheel) a ten se začal chovat jako klasický DS3 protože má na sobě všechny jeho tlačítka včetně triggerů, nic méně po brouzdání v XMB menu jsem spustil GT5 a spolupráce přestala... :roll:

Zkusil jsem jenom tak ze srandy NFS:Shift 2 a vida, spolupráce ve hře plnohodnotná včetně řízení volantem a řazení pádlama :)

Překvapilo mě že to jede bez Eye kamerky a bez spuštěného (rozsvíceného) Move ovladače.

Snad to co nejdříve updatují i pro GT5!!! ... aby synek mohl valit, uvidíme na time trialech zda to něco přinese i když to samozřejmě není G25 nebo zlatá G27.

Pokud by někdo něco zjistil v souvislosti s GT5, tak písněte...

Díky J :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyzkoušeno na demo verzích Dirt1, Dirt2, Dirt Showdown, WRC3, F1 2012 a PS3 Move Racing Wheel spolupracuje OK.

Vyzkoušno i na plné hře NFS Hot Pursuit ale bez komunikace, přitom s NFS Shift2 OK

Škoda GT5 zatím také bez odezvy.

Jestli někdo komunikuje na GT Planet zkuste prosím zjistit jak to je či bude.

Díky J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže HEURÉKA!

Už to valí na GT5 a všem ostatním včetně SBK X (Moto GP simulátor).

U GT5 a ostatních co to nešlo mi přeskakoval port na 6, teď jsem převolil v XMB menu na "1" port a OK.

Citlivost je vyhovující na 100% u GT5, Dirt3, F1 2012 a SBK X (víc jsem nestihl otestovat), naopak až příliš velká citlivost je u WRC3 a Dirt1...

Tož tak :)

J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu