Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pc-údaje


xAsassinsx

Recommended Posts

Na mém počítači se rozjede i třeba Mafia 2,nebo já nevím jaké eště jsou teď nové hry,které jsem skoušel..Ale já to prostě nehraji takové hry na ploše podle mně je to stráta času,když to dohraji tak z toho nic moc nemám a zase musím schánět novou hru :D,ale to je jen můj názor ju...Hraji broswer hry na Internetu pokuď někdo z vás zná Darkorbit tak to je tož... A vlastně jsme si uvědomil,že na takové hry není třeba počítač,popřípadě nootebok za 17 tisíc ..Takhle jsem to myslel tohle téma se nějak popletlo...

Upraveno uživatelem xAsassinsx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano,ale ze začátku jsem chtěl právěže nootebok místo PC,ale chtěl jsem zistit,aby mně tam jela i ta Browser hra víš ?. Snad,už jsem to popsal lépe,aby bylo rozumnět...A popřípadě,aby jste mně pomohli vyhrat ten nejlevnější notebok,aby tam jelo tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,ale ze začátku jsem chtěl právěže nootebok místo PC,ale chtěl jsem zistit,aby mně tam jela i ta Browser hra víš ?. Snad,už jsem to popsal lépe,aby bylo rozumnět...

Tak ja ti dam odpoved, v dnesni dobe jaky koliv pocitac rozjede tvou hru, dokonce i netbook.

Netbook je to takovy maly notebook do 11 palcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš pravdu taky máme doma mininotebok jde to tam,ale jsou tam lagy=sekání.. No určitě velkou velikost myslím jako,aby to nebyl žádný mininootebok,nebo nějaký prcek takže normální velikosti :) ..A,aby tam jela ta hra pěknou grafikou a bez lagu... Jinak můžu jsem hodit ty podrobnosti ke spuštění té hry jako kolik čeho potřebuje ta hra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.alza.cz/packard-bell-easynote-te11hc-b8302g50mnks-black-d367537.htm

Tenhle ti bude bohate stacit

http://www.alza.cz/hp-635-d255572.htm

tenhle je jeste lepsi, ale nevim kolik do toho chces investovat.

Ale ber spis ten druhej jsou tam rovnou Windowsy, na tom prvnim nejsou a pochzbuju ze ty dokazes je nainstalovat sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz aky chces mat zazrak za 10 tis. aj s OS? Riesis tu, ci tu, alebo tu hru na tom spustis, tak ked chces mat ako taku istotu, tak musis prihodit k tym 10tis. este nejaku tisicku!!!!!!! A este ani to nebude zazrak :D

EDIT: Tu mas a uz nespekuluj http://www.alza.cz/acer-aspire-e1-531g-b9604g50mnks-cerny-d363466.htm

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu