Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 treti reklamace, vraceni penez


vejbuch

Recommended Posts

Zdravim Vás,

Chci se zeptat kupoval jste si někdo PS3 v e-shopu ruska88.cz?

posílal sem tam PS3 již po 3tí s s YLOD chybou tak požaduji vrácení peněz, nevíte jak dlouho to trvá? já počítám s 30 dněma ale mile by mě překvapilo kdyby ot bylo rychlejší, nemáte něko zkušenost?

PS3 už nechci :) na mě se sním lepí problémy :D Půjdu do Nexuse 7 jako takové menší herní centrum ale spíše na konzumaci obsahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele podivej se zespod PS3 jestli je nálepka pro servis nepoškozená, to skoro vypada že obchodík to opravoval sám :) podle rychlosti, aspon co ostatní uživatele fora pišou tak v servisu mění PS3 za jiný kus a je celkem velká náhoda žes u třech různych ps3 dostal ylod :D pokud tedy nemáš PS3 položenou na koberci a zabalenou jako pumpa na zimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidim dobropis snad poslou hnedka, pak uz jen pockat jak zareaguje Ruska88.cz pak hnedka hodim report zda to probehlo vse v poradku nebo aby ste si dali radci bacha :) ale pocitám že to probehne vse v poradku zatim nebyl jediny problem.

Vím vím, mě by stejně nebavilo furt kupovat hry na pska nejsou nejlevnější a žadnej crack na PS3 sem nechtel davat z duvodu reklamaci takze sem rad ze sem tam nic necpal aspon muzu mit klid na dusi, uz se tesim dam si ho asi k vanocum protoze zas dostanu jen hovadiny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu