Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Školní počítač-Vir


sasán

Recommended Posts

Zdravíčko. Mam takovej menší dotaz. Ve školním PC jsem si zapojil flashku (včetně mě i spolužačka) když jsme si flashku vzali každej domu, oboum nám vyskočilo (mam eset, ona avast) že je na flashce malware.

Když jsem si druhej den došel za učitelem IT na naší škole, začal se tomu jen smát s tim, že to tam dal úmyslně, ať o tom nemluvim s tim a zkoušel mi nabulíkovat že je to jenom ochrana která mi doma zasáhne do OS ... :D

Neví někdo za jakym účelem může bejt ve školním počítači malware kterej se potom nám všem bude doma kopírovat do počítače ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My už IT ani nemáme, měli jsme v druháku a končili jsme učením se HTML :D Jsme zdrávka, žádná moc technická škola (Ale s wordem, excelem atd. jsme začínali :D ) Teď ale především řeším to, proč nám na počítač šířej malware, trochu mě to štve už z principu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahodou jakej malware presne sis nenapsal nekam ? ja mel na informatiku na SS ucitele, takovej fetak technarskej, a o tom bylo znami ze kdyz nema co delat tak kouka [hlavne holkam] server osobni drive co tam maj ulozino [asi hlavne fotky / meli sme na skole celou jednu obri tridu plnou fotografu [hlavne holek...a peknejch :D] kazdopadne to co rek vam neni moc v poradku, a nechapu proc se k tomu priznaval :D asi bude trosku blbej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začal se tomu jen smát s tim, že to tam dal úmyslně, ať o tom nemluvim s tim a zkoušel mi nabulíkovat že je to jenom ochrana která mi doma zasáhne do OS ... :D

:D

To by me zajímalo co jsi mu na to řekl?:wohow: říct to takhle s usměvem mě, pan učitel by neveděl na kterou stranu má předemn\ou utíkat .každopadně na tvem mistě bych si pc nechal v servisu zkontrolovat, a učet bych mu dal chtě nechtě proplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu