Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Samsung Galaxy Nexus - 2x problém (Wifi a s telefonováním)


djdawe2008

Otázka

  • Zdravím Vás, prosím o pomoc mám zmíněný telefon a problém tkví v tom, že občas se mi stane, že při hovoru se najednou s dotyčným neslyšim a hovor stále běží. A při ukončení se mi zdá, že i telefon mírně zamrzl. A po opětovném vytočení číla běží hovor v pořádku. Takhle se mi to stane cca 2x až 3x za den
    A druhý problém je s připojením k Wifi, z ničehož nic se mi odpojí a někdy musím i telefon vypnout a znovu zapnout
    Nevím proč, ale ikona zdělující sílu signálu je standartně modré barvy a stává se mi, že zničeho nic zešedne a opět zmodrá. U nás je 3G síť ve standartu mívám i H. Jedná se o T-mobile.
    Snad sem problémy sepsal polopatě moc mi to nejde
    Předem moc děkuji za pomoc David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Možných příčin je dost, ale viděl bych to spíš na vadu operátora na bts rádi šetří:),dále vadu hardwaru "radii"

Nebo pokud je z druhé ruky je možnost že byl kradený a šikovnej zlodej si snim pohrál takovej foun se pozn a podle toho že mu po určitém intervalu 10s nebo 30s v hovoru vypadne zvuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu