Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jsem v pěkný řiti..................UNBRICK PSP 2003............. Praha


Marty87

Recommended Posts

Zdravím PSPčkáře,

pěkně jsem si dneska nasral do botiček, přišla sousedka a chtěla abych ji rozšířil vyběr her, ktery stejně hrat nebude :)... No a já dobrák inciativni v dobrým umyslu řek "jasně vidim PSP porpvé ale klidně se v tom pohrabu, dit je to nebude nic hardcore, když se hrabu x let v klasickych kompech" (přesně se mi dnes potvrdilo proč mám rad klavesnici myš a monitor :-D ) Nooo po cca 3 hodinach zmačknu čudlík zapnout a rozsvítila se diodka cca na 10 vteřin a konec. (SUPR game ne na PSP? :-D ) Tááákže teď shaním někoho kdo mi z tyhle kaše pomuže. Přeci musíme si pomáhat ne? :-D Samozřejmě je mi jasný, že se ozve někso kdo si řekne o úplatek. Sice jsou ty telefony odposlouchávaný ale fakt to spěchá sousedka mě jinak maximalně do dvou dnů zabije a to přeci nechcete mít na svědomí :-D 7,7,7,8,2,9,6,4,4 - sms/prozvonení zavolam domluvime...

Děkuji moc Martin

PS: adminum se omlouvam, možna kdybych to mega velký forum tejden čet tak bych nemusel zakladat dalsi thread a možná když možná by měl byt jinde... Ale nebojte snad se nekdo ozve a nebo me zabije sousedka takze prvni a posledni příspěvek :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Cau , no ani si nenapsal odkud jsi a co jsi s psp vyvadel . Modli se jestli je tam jeste deska ktera jde opravit pres panduru (servisni baterka + karta se softem) . To je jedina moznost jak psp spravit . Potrebujes nekoho kdo ma PSP jeste stary rady 1000 a nebo 2000 s flashnutelnou deskou , na tom se da vyrobit servisni baterka i karta se softem . Tu pak vlozis do psp a muzes nahrat soft .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

napsal v nazvu treadu - Praha, serie to je 2003 puvodem z anglie... Co jsem s nim vyvadel? No jsem samouk pokrocily uzivatel PC, nejsem zelenac... No a co jsem zkousel?proste tam napsat free software aby na tom slo vsechno stazeny. Padlo to pri x-tem flashovani nejsem lama. pokus 195 nevysel....

Upraveno uživatelem Marty87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsal v nazvu treadu - Praha, serie to je 2003 puvodem z anglie... Co jsem s nim vyvadel? No jsem samouk pokrocily uzivatel PC, nejsem zelenac... No a co jsem zkousel?proste tam napsat free software aby na tom slo vsechno stazeny. Padlo to pri x-tem flashovani nejsem lama. pokus 195 nevysel....

LOL...

proste tam napsat free software aby na tom slo vsechno stazeny

Pokrocily uzivatel PC pise software na PSP... tak to mne opravdu pobavilo :lol: Bud kecas nebo nevis o cem mluvis (pak je to jeste vtipnejsi, protoze JSI ZELENAC) nebo je to opravdu tak tragicke, jak myslim :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu