Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 3


hanocri

Recommended Posts

Je tady někdo, kdo se chystá tuto hru koupit? Co na ní říkáte zatím? Dle mého vypadá velmi slibně a první recenze - především od Game Informer a Eurogamer.net mě přesvědčily, abych si ji koupil.

Obzvláště se těším na otevřený svět a zpracování pohledu z první osoby, který se zdá být skvěle provedený. Dost se mi líbí napříkald, že postava komentuje dění, povzdechne si a podobně. Je to pak takové živější (trochu mi to připomíná průpovídky Nathana Drakea v Uncharted).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já 100% kupuji. Singl u dvojky mě bavil, takže o trojce nepochybuji. I když ten mulťák bude teď asi víc styl CoD. No uvidíme jak to dopadne.

To je skvělé. Tak se pak podělte o zážitky. Doporučuji recenzi v Game Informeru http://www.gameinformer.com/games/far_cry_3/b/xbox360/archive/2012/11/21/you-know-where-you-are-you-re-in-the-jungle-baby.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

*facepalm*

Už zezačátku tě to učí jak si craftovat nový bágly, sumky atd. Dej start/esc podle plaftormy, dej si tam Crafting a najdi si Weapons holsters.. Pak musíš nalovit určitej počet zvířat (snad dvě kozy, prasata atd.) vykuchat je kvůli kůži a pak můžeš otevřít další místo na zbraň,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj,je tu někdo,kdo by si dal se mnou coop mise?V publicu se to fakt nedá,furt se někdo odpojuje a tak, chybi jen par trofejí do platinky,tak bych to chtěl dodělat :) rad pomohu i s mýma udělanýma coop misema :) kdyztak sem piste nicky a dobu,kdy nejvice hrajete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chlapci pokud někdo potřebuje pomoct s nějakou mapou v coop přidejte si mě do pratel.. hrajeme prakticky každý den večer a všechny mapy i ty v dlc máme projite snad už milionkrat :) hrajeme na normal. Na větší obtížnost to snad ani projít nejde :D ale budem zkoušet taky

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu