Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3 nejde zapnout.. jak to?


Recommended Posts

Zdravim, mám RGH, FSD 3.042, ostatní dvou diskové hry bez problému (Witcher 2, Max Payne 3) a mám problém se spuštěním BF3.

Do menu se dostanu (spouštim přez disc 2 default.xex, content z disc 1 jsem hodil na interní disk (hdd1) prej je to ten HD Pack) ale když dám singleplayer, continue game (hrál jsem to na malé tv ale rád bych si to zahrál na velkym) a napíše mi to ať vložim disk se singleplayerem, dám OK napíše mi to ať vložim disk s MP...

A já už fakt neivm... ještě to zkusim že ten content vrátim zase zpátky na disc 1 tak uvidíme

Ještěm napadlo jestli to není tim že mám hru rozbalenou, né v GOD... hru jsem tka už stáhl, dá se pak to dvd 2 zabalit zpět do iso a předěkat na god?

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to spouštíš přes default.xex, proč nenajedeš do game library a nezpustíš hru, na co pak máš FSD? Jestli je to v godu a nebo jetstli je to rozbalené to je jedno, hlavně to musíš mít správně nakopírované content/16x0/IDhry/disk 1 a disk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu