Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nějaký program typu PSP set a x-flash


Guest Teapack

Otázka

mno co, sem kus blba a šťoural sem se f PSP a teď sem si z toho udělal brick

chci se jenom zeptat jestli se náhodou za tu dobu co se to na jinech místností neprobíralo (sou to asi 2 tejdny), jestli se náhodou neobjevil prográmek co by obešel gameboot a šlo to přenastavit, nebo nějakej jinej prográmek co by to dokázal odstranit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

byl z fora "JAK tohle udelat(video) to je naaarez!!!!!" ale uš si nepamatuju kerej link. ale myslím že tuten kde jich bylo celkem dost (http://rapidshare.de/files/23483677/Game_Boot_Epee_Sang.zip. html) a ten konkrétní se menoval blankscreen.pmf ... mam za to že to je ono ... zajímalo by mi jaká svině svinutá tenhle gameboot udělal jestli je to schválně a jestli to neni tak soňáků proti nám takovým jako sem já :evil: :evil: :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno podle me to bude blankgameboot..ten uz znicil hodne PSP :)

...lidi proc si nenainstalujete custom firmware...njn

no jo custom FW rulez!!

to jo som pozera do toho recovery modu a musim povedat ze vdaka bohu! :!:

instalace primitivni a at se ve flashi vymaze cokoliv z firmwaru tak vzdy muzete pres recovery mod upgradovat..pro ty co delaji obdobne pokusy s flash pameti:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4201&start=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno podle me to bude blankgameboot..ten uz znicil hodne PSP :)

...lidi proc si nenainstalujete custom firmware...njn

no jo custom FW rulez!!

to jo som pozera do toho recovery modu a musim povedat ze vdaka bohu! :!:

instalace primitivni a at se ve flashi vymaze cokoliv z firmwaru tak vzdy muzete pres recovery mod upgradovat..pro ty co delaji obdobne pokusy s flash pameti:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4201&start=0

presne tak! a kvoli tomuto mam recovery mode...

http://rapidshare.de/files/23483677/Game_Boot_Epee_Sang.zip. html

prave pozeram na ten link a je to ten isty ako si pokazili wold a west... v pc na nerozoznanie... ale v dh nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neexistuje něco jako absolutní restart PSP???
Jedine kupa MODCHIPU.

to je co co to umí a k čemu to slouží, sry když si to nakousl, tak jestli by si mi to mohl objasnit já než bych to našel tak bych tu zase strávil půl dne já lama na searching :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neexistuje něco jako absolutní restart PSP???

vetsina pristroju jako treba mp3 prehravace ma takzvany recovery mode, jelikoz dochazi k castemu poruseni flash pameti narazem atd...jenze PSP....... a prave tento recovery mod se nahraje do flash pameti a pak staci jen pri startu PSP dat packu POWER dolu (HOLD) a pusti se takova tabulka s moznostmi preinstalovat firmware...jenze tohle PSP samozrejme v zakladu neni :cry: coz je skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neexistuje něco jako absolutní restart PSP???
Jedine kupa MODCHIPU.

to je co co to umí a k čemu to slouží, sry když si to nakousl, tak jestli by si mi to mohl objasnit já než bych to našel tak bych tu zase strávil půl dne já lama na searching :oops:

modchip=hardware, ktery se namontuje dovnitr PSP .. instalace tohoto je doost obtizna..ale vysledek stoji za to..kdyz ze svyho PSP udelas cihlu tak tohle ti pomuze..pak muzes spoustet ISO hry a hombrew treba na fw 2.81, samotny mod chip stoji asi 3000 myslim...nevim jak ten modchip presne pracuje, ale nemelo by to byt tak slozite sachazeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neexistuje něco jako absolutní restart PSP???

vetsina pristroju jako treba mp3 prehravace ma takzvany recovery mode, jelikoz dochazi k castemu poruseni flash pameti narazem atd...jenze PSP....... a prave tento recovery mod se nahraje do flash pameti a pak staci jen pri startu PSP dat packu POWER dolu (HOLD) a pusti se takova tabulka s moznostmi preinstalovat firmware...jenze tohle PSP samozrejme v zakladu neni :cry: coz je skoda

a já jelikož z toho mam cihlu tak to tam nahrát nemůžu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neexistuje něco jako absolutní restart PSP???

vetsina pristroju jako treba mp3 prehravace ma takzvany recovery mode, jelikoz dochazi k castemu poruseni flash pameti narazem atd...jenze PSP....... a prave tento recovery mod se nahraje do flash pameti a pak staci jen pri startu PSP dat packu POWER dolu (HOLD) a pusti se takova tabulka s moznostmi preinstalovat firmware...jenze tohle PSP samozrejme v zakladu neni :cry: coz je skoda

a já jelikož z toho mam cihlu tak to tam nahrát nemůžu?

nn na to potrebujes spustit hombrew..zkus reklamaci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neexistuje něco jako absolutní restart PSP???

vetsina pristroju jako treba mp3 prehravace ma takzvany recovery mode, jelikoz dochazi k castemu poruseni flash pameti narazem atd...jenze PSP....... a prave tento recovery mod se nahraje do flash pameti a pak staci jen pri startu PSP dat packu POWER dolu (HOLD) a pusti se takova tabulka s moznostmi preinstalovat firmware...jenze tohle PSP samozrejme v zakladu neni :cry: coz je skoda

a já jelikož z toho mam cihlu tak to tam nahrát nemůžu?

nn na to potrebujes spustit hombrew..zkus reklamaci

zajímalo by mi co jim na tej reklamaci řeknu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu